لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۲۳

برنامه تلویزیونی «قاضی جودی» پس از ۲۵ سال به پایان می‌رسد


پخش شوی «قاضی جودی» از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی آمریکا پس از ۲۵ فصل متوقف می‌شود.

جودی شیندلین، مجری و تهیه کننده این برنامه که در واقعیت نیز مدت‌ها به عنوان قاضی و دادستان کار می‌کرد، در جریان گفتگوی خود با الِن دِجنرس، ضمن اعلام این خبر گفت که همکاری او با شبکه تلویزیونی «سی بی اس» سال آینده میلادی به پایان می‌رسد.

«قاضی جودی» یک برنامه واقع‌گرایانه است و جودی شیندلین به عنوان قاضی، با پذیرش پرونده دعواهای مختلف زوج‌ها، همسایه‌ها، یا شهروندان عادی، با شیوه ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شکایت آنها رسیدگی می‌کند و درباره اختلافاتشان رأی می‌دهد.

مراجعان و شکایات وارده واقعی هستند. آنها پیش از ضبط برنامه فرم‌های ویژه ای را پرکرده و حکمیت قاضی جودی را می پذیرند. در حقیقت این قاضی تلویزیونی در نقش میانجی، اختلافات طرفین را در دادگاهی غیررسمی حل و فصل می کند.

قاضی جودی از نخستین برنامه‌های سرگرم کننده حقوقی در آمریکا است که تولیدش از سپتامبر ۱۹۹۶ آغاز شد و تاکنون بیش از شش هزار قسمت از آن پخش شده است.

جودی شیندلین در بخش‌های دیگری از گفتگوی خود با الن دجنرس گفت، هنوز انگیزه و انرژی زیادی برای کار دارد و اتمام قراردادش با شبکه سی بی اس به معنای بازنشستگی نیست.

او اخیرأ قراردادی را با سی‌بی‌اس امضاء کرد که به این شبکه تلویزیونی امکان می‌دهد تعدادی از برنامه‌های گذشته را از طریق کانال‌های مختلف خود باز‌پخش کند.

با توجه به محبوبیت روزافزون شبکه‌هایی مانند نتفلیکس یا آمازون، احتمال همکاری او با این شرکت‎های پخش اینترنتی نیز وجود دارد.

جودی شیندلین ۷۴ ساله از گران‌ترین چهره‌های تلویزریونی در آمریکا محسوب می‌شود و دستمزد سالانه او ۴۷ میلیون دلار است.

براساس آمار موجود، قاضی جودی به صورت میانگین روزانه نزدیک به ۹ میلیون بیننده در آمریکا دارد که برای بیست و پنجمین سال پخش یک برنامه تلویزیونی، رکورد قابل توجهی است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG