لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۰۶

برادران جوناس طرفدار نوجوان خود را هنگام شیمی درمانی در بیمارستان غافلگیر کردند


عکس از اینستاگرام لیلی جردن
عکس از اینستاگرام لیلی جردن

گروه موسیقی «برادران جوناس» با حضور غیرمنتظره در یک مرکز درمانی یکی از طرفداران خود را که به بیماری سرطان مبتلا است، غافلگیر کردند.

به گزارش شبکه خبری «سی ان ان» اعضای این گروه سه نفره پیش از آغاز کنسرت خود در شهر «هِرشی» ایالت پنسیلوانیا به بیمارستان ایالتی کودکان رفتند تا از «لیلی جردن» ۱۶ ساله که تحت شیمی درمانی قرار داشت، عیادت کنند.

این دختر نوجوان که از طرفداران برادران جوناس است، پس از اینکه پزشکان به او گفتند قادر به شرکت در کنسرت آنها نیست، به شوخی در صفحه اینستاگرمش نوشت، از ملاقات با هنرمندان محبوب خود در اتاق بیمارستان خوشحال می شود.

درخواست لیلی جردن بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و بارها از طریق شبکه های اجتماعی بازنشر شد.

حتی «اسکات پری» یکی از قانونگذاران ایالت پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان آمریکا نیز در صفحه شخصی خود درفیسبوک از برادران جوناس خواست با لیلی جردن دیدار کنند و در این مبارزه دشوار به او روحیه دهند.

کوین، جو، و نیک پس از آگاهی از درخواست این دختر نوجوان، تحت تأثیر شرایط او قرار گرفتند و پیش از آغاز کنسرت خود به بیمارستان محل مداوای او رفتند. حساب کاربری فیسبوک این بیمارستان ویدئویی از این دیدار را منتشر کرده است.

آنها ضمن گفتگو با لیلی جردن و سایر کودکان بستری در این مرکز درمانی، با آنها عکس یادگاری گرفتند و برایشان آرزوی سلامتی و تندرستی کردند.

لیلی جردن با انتشار عکسی در اینستاگرام از برادران جوناس و تمامی کاربرانی که این جلسه سخت شیمی درمانی را برای او به روزی شیرین و خاطره انگیز تبدیل کردند، سپاسگزاری کرد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG