لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۵۱

فایل صوتی منتسب به «امبر هرد» نشان می دهد او نیز «جانی دپ» را کتک می زده است


جانی دپ و امبر هرد سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند اما سال ۲۰۱۷ جدا شدند.
جانی دپ و امبر هرد سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند اما سال ۲۰۱۷ جدا شدند.

یک فایل صوتی منتسب به امبر هرد، بازیگر ۳۳ ساله هالیوود، نشان می‌دهد او نیز تلویحا به خشونت و درگیری فیزیکی با شوهر سابقش «جانی دپ» اعتراف کرده است.

به نوشته نیوزویک، انتشار این فایل صوتی توسط «دیلی میل» (به انگلیسی: Daily Mail) با واکنش های مختلفی در فضای مجازی همراه شد. بسیاری با هشتگ «#عدالت‌برای‌جانی» (#JusticeForJohnny) از جانی دپ حمایت کرده اند. آنها با اعتراض به کمرنگ بودن واکنش‌ها نسبت به مردی که مورد خشونت قرار گرفته، آن را نوعی تبعیض جنسیتی می‌دانند.

برخی از این که این ستاره هالیوود، که در نقش‌های سینمایی‌اش قوی و شکست‌ناپذیر ظاهر می‌شود، مورد خشونت فیزیکی از سوی یک زن قرار گرفته، ابراز تعجب کرده‌اند.


عده ای دیگر، معتقدند فارغ از این که خشونت فیزیکی و یا عاطفی بوده است، باید از مردان آزاردیده نیز به اندازه زنانی که مورد آزار قرار گرفته‌اند، حمایت کرد.

جانی دپ همواره اتهامات مطرح شده از سوی امبر هرد را رد کرده بود. او حتی پس از ظاهر شدن خانم هرد در دادگاه با صورت کبود گفت همسر سابقش را هرگز کتک نزده و جای کبودی روی صورت او نقاشی بوده است.جانی دپ و امبر هرد در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر ازدواج کردند و دو سال بعد، در حالی که هر یک از آنها دیگری را به خشونت فیزیکی متهم می‌کرد، درخواست طلاق دادند.

امبر هرد در مقاله‌ای که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ در روزنامه واشنگتن پست چاپ شد، از رفتار خشونت آمیز همسرش نوشت.

جانی دپ نیز کمی بعد از او شکایت کرد و گفت کمی پس از انتشار این مقاله، از فیلم «دزدان دریایی کارائیب» کنار گذاشته شد. او همچنین ادعا کرد کسی که قربانی خشونت شده خود او است. دپ گفت که در یک مورد، امبر هرد یک شیشه ودکا را به سوی او پرتاب کرد و او بر اثر اصابت بطری آسیب دید و راهی بیمارستان شد. آقای دپ درخواست ۵۰ میلیون دلار غرامت کرد.

وکیل خانم هرد به نشریه «نیوزویک» گفته است این که خانم هرد اعتراف می کند شوهرش را کتک زده است به این معنا نیست که خودش مورد آزار و خشونت فیزیکی از سوی او قرار نگرفته است.

XS
SM
MD
LG