لینکهای قابل دسترسی

شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۳۱

افشاگری جان والش، چهره برجسته تلویزیونی امریکا از توریسم جنسی


افشاگری جان والش، چهره برجسته تلویزیونی امریکا از توریسم جنسی
افشاگری جان والش، چهره برجسته تلویزیونی امریکا از توریسم جنسی

جان والش چهره برجسته تلویزیونی آمریکا ومجری برنامه پربیننده «مهم ترین آمریکایی های تحت پیگرد» که در زمینه مبارزه با تجاوز و سوءاستفاده جنسی از کودکان، کودک ربایی و قتل آنان پیگیرانه مبارزه می کند، در تازه ترین برنامه خود از پیگرد جهانگردانی پرده بر می بردارد که به قصد سوءاستفاده جنسی از کودکان روانه آسیای دور، بویژه کشورهایی نظیر: کامبوج، ویتنام و تایلند می شوند.

جان والش که در همکاری با جیم گیبل، پلیس بریتانیایی به قصد افشاگری درباره ماهیت سفر جهانگردان اروپایی به کامبوج به این کشور رفته بود، جمعه شب که با شبکه تلویزیونی «سی ان ان» گفتگو می کرد، گفت: به یکی از این «بار» های محل تجمع دختربچه های تن فروش رفتیم که حدود پنجاه شصت دختربچه در آن بودند.

در فاصله یکی دو دقیقه خانمی آمد و به ما گفت: «دنبال چیزی می گردید؟»

جیم گفت: «ما دنبال دختربچه ها هستیم.»

آن خانم بی درنگ سه دختربچه را آورد که دوازده سیزده ساله بودند. آنگاه جیم به آن خانم گفت: «ما به دنبال دختربچه های کم سن و سال تر می گردیم.»

خانم پرسید: «در چه سن و سالی؟ ما چند تا دختر و پسر شش هفت ساله داریم. من می تونم ترتیب آوردنشان را بدهم.»

جان والش که پس از سال ها تازه از هویت قاتل و رباینده کودک خردسال خود آگاه شده، در این باره افزود: کودک آزاران اروپایی، آمریکایی، آلمانی و بریتانیایی به کامبوج می روند تا کودکان را مورد سوءاستفاده جنسی قرار دهند جهانگردان جنسی اند.

والش در این باره افزود: به این خاطر به کامبوج رفتم؛ زیرا بهای خریدوفروش کودکان به قصد بهره کشی های جنسی بسیار ارزان است.

جان والش گفت من در شهرهای کامبوج بسیاری از مردان اروپایی را دیدم که نرفته بودند تا از پرستشگاههای بودایی در این کشور بازدید کنند، رفته بودند تا با کودکان سکس داشته باشند.

جان والش افزود، تماشای گزارش این هفته «مهمترین آمریکایی های تحت پیگرد» که از کامبوج تهیه شده، بسیار دردناک و دشوار خواهد بود.

این برنامه شنبه شبها از شبکه تلویزیونی فاکس آمریکا پخش می شود.

XS
SM
MD
LG