لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۹

جنیفر لوپز و همسرش نیز به چالش اینترنتی «کلید‌ زدن» پیوستند


جنیفز لوپز، خواننده مشهور آمریکایی، و همسرش الکس رودریگز نیز در چالش اینترنتی «کلید زدن» (به انگلیسی: Flip the Switch Challenge) شرکت کردند و این فیلم را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشتند.

این چالش از هفته گذشته، از طریق شبکه اجتماعی «تیک تاک» و با استفاده از یکی از آهنگ‌های محبوب دریک، خواننده مشهور کانادایی، به نام «بی‌توقف» (به انگلیسی: Nonstop) آغاز شد.

در این چالش دو نفر مقابل آیینه‌ای قرار می‌گیرند و با آهنگ «بی توقف» می‌رقصند. آنها پس از چند لحظه دوربین را خاموش می‌کنند و پس از تغییر لباسشان با یکدیگر، با ظاهر و شخصیت جدیدی می‌رقصند و حرکات فرد دیگر را تقلید می‌کنند.

این چالش اینترنتی با هدف تفریح و شوخی راه اندازی شده است و کاربران با استفاده از خلاقیت و نوآوری خود، لحظات خوب و خوشی را تجربه می‌کنند.

این چالش در مدت کوتاهی به شهرت زیادی در آمریکا رسیده و حتی در برخی از کشورهای جهان نیز طرفدارانی پیدا کرده است.

سناتور الیزابت وارن، داوطلب پیشین حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نیز هنگام شرکت در برنامه «زنده، شنبه شب» همراه با مجری این برنامه طنز تلویزیونی در چالش «کلید زدن» شرکت کرد.

او که زنی جدی است و به عقیده گروهی، فرد شوخ طبعی محسوب نیز نمی‌شود، با رقص و حرکات موزون، شخصیت متفاوتی از خود را در این کلیپ به نمایش گذاشت و طرفدارانش را غافلگیر کرد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG