لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۱۹

جنیفر نتلس با آلبوم جدید به بازار آمد


جنیفر نتلس بیشتر به خاطر این که یکی از خوانندگان اصلی گروه «شوگرلند» است، شناخته می شود. شوگرلند، یک گروه موسیقی کاونتری و برنده جایزه گِرَمی است. اما خانم نتلس به تازگی اولین آلبوم تک نفره خود به نام «آن دختر» را روانه بازار کرده است.

جنیفر نتلس ۴ سال اخیر را صرف کار روی آلبوم تازه اش کرد. این زن ۳۹ ساله اهل ایالت جنوبی جورجیا در آمریکا می گوید لازم بود کمی از شوگرلند فاصله بگیرد و به خودش اجازه دهد تا در چند مسیر موسیقی جدید حرکت کند.

او می گوید: «به پروژه تک نفره خیلی با اشتیاق و تمرکز و همراه با برنامه ریزی برای تصمیمی که گویی زندگی ام را عوض می کند نزدیک شدم. ما در شوگرلند ده سال با هم کار کردیم که به خودی خود یک موتور محرک فوق العاده بود. و برای همین من در یک مدت زمان طولانی و با در نظر گرفتن تدارکات و برنامه ریزی خودم را آزاد بگذارم و بدون تعیین مهلت برای خودم این کار را انجام دادم.»

آلبوم «آن دختر» یک ترانه اصلی دارد که در واقع روایت نتلس از تک آهنگ محبوب «مثل صخره» است که باب سگر آن را در ۱۹۸۶ منتشر کرد. نتلس در آلبوم جدیدش که ده ترانه دارد، با چندین خواننده پاپ، تهیه کننده، و آهنگساز شناخته شده همکاری کرد.

نتلس در حین کار بر روی ضبط و تهیه آلبوم، بچه اش را نیز به دنیا آورد. او می گوید آلبوم جدید ریشه های موسیقایی متنوعی دارد «از کاونتری و پاپ دهه هفتاد میلادی تا موسیقی گاسپل و ریتم بلوز.»

او امیدوار است که طرفدارانش به آلبوم جدید گوش دهند و آن را بپسندند و آخرسر بگویند که «جنیفر نتلس از آن چه که تصور می کردم خواننده و آهنگساز بهتری است.» او می گوید: «من به کارهایم در گروه شوگرلند افتخار می کنم اما می خواستم چیزهای دیگری را به خودم و طرفدارانم ثابت کنم. امیدوارم به آلبومم گوش دهند و با وجهی از من آشنا شوند که قبلا برایشان ناشناخته بود.»
XS
SM
MD
LG