لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۱۰

جنیفر لارنس بازیگر از دوست‌پسرش جدا شد: تا یکسال با مردی بیرون نمی روم!


جنیفر لورنس در روز اکران اول فیلم «پسنجر» - دسامبر ۲۰۱۶ لوس آنجلس
جنیفر لورنس در روز اکران اول فیلم «پسنجر» - دسامبر ۲۰۱۶ لوس آنجلس

جنیفر لارنس بازیگر سرشناس هالیوود بعد از اینکه از دوست پسرش «درن آرنوفسکی» جدا شد، تصمیم جدیدی گرفته است. لارنس، بازیگر و کارگردان فیلم «پسنجر» تصمیم گرفته که یکسال با مردی بیرون نرود.

بنابر اعلام برنامه تلویزیونی «اینترتینمنت تونایت»، لارنس و آرنوفسکی یک ماه است از هم جدا شده اند و این جدایی دوستانه بوده است. منبع این خبر افزود: «آنها هنوز با هم دوست باقی مانده اند.»

آخرین باری که لارنس و ارونفسکی با هم دیده شدند، در مراسم اهدای جوایز هیئت مدیره آکادمی علوم و هنرهای سینما دو هفته پیش در ۱۱ نوامبر در لس آنجلس بود. این زوج که در آن زمان از هم جدا شده بودند، در این مراسم رفتارشان نسبت به یکدیگر خیلی دوستانه بود و حتی در کنار هم نشستند.

بازیگر «هانگر گیم» و آرنوفسکی وقتی هر دو در فیلم «مادر» بازی می کردند با هم آشنا شدند. به گفته منابع مختلف، این دو، زوج خیلی گرمی بودند. و حتی شایعه بود که با وجود این که علنا بروز نمی دهند، عاشق یکدیگر هستند.

اطرافیان نزدیک لارنس شک نداشتند که او و آرنوفسکی خیلی به هم می خورند، چون هر دو شوخ طبع هستند، عاشق کارشان هستند، و به یکدیگر احترام می گذارند.

پنج ماه پیش جنیفر لارنس گفته بود آرنوفسکی جزو معدود مردهایی است که هرگز او را نسبت به رابطه گیج نمی کند. لارنس می گوید تنها چیزی که بر سر آن با آرنوفسکی توافق ندارد، علاقه بیش از حد خودش به مجموعه تلویزیونی‌های رئالیتی است.

آرنوفسکی، فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد است. لارنس می گوید کمتر کسی را دیده که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده باشد و در مکالمه اول به این مسأله اشاره نکرده باشد اما آرنوفسکی فروتن است.

فیلم «مرثیه برای یک رویا» از آرنوفسکی در سال ۲۰۰۰ نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش زن شد. در سال ۲۰۰۸ نیز فیلم «کشتی گیر» او جایزه شیر طلایی شصت و پنجمین جشنواره فیلم ونیز را کسب کرد. آرنوفسکی سال ۲۰۱۳ نیز با فیلم «قوی سیاه» با بازی ناتالی پورتمن خوش درخشید.

لارنس، بیست و شش ساله است و آرنوفسکی چهل و هشت سال دارد.

ولی چرا این زوج از هم جدا شدند؟ و دلیل پشت آن چه می تواند باشد؟ هنوز معلوم نیست.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG