لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۱۳

بازگشت «جنیفر آنیستون» بازیگر سریال «دوستان» به تلویزیون پس از ۱۴ سال


سریال فرندز (دوستان) با بازی جنیفر آنیستون برای یک دهه در سالهای ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ از تلویزیون در آمریکا پخش می شد.
سریال فرندز (دوستان) با بازی جنیفر آنیستون برای یک دهه در سالهای ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ از تلویزیون در آمریکا پخش می شد.

«جنیفر آنیستون» بازیگر مشهور آمریکایی پس از سالها دوری از تلویزیون، با سریال جدیدی به صحنه باز می گردد، اثری داستانی درباره تهیه کننده یک برنامه خبری صبحگاهی که درگیر ماجراهای مختلفی می شود. آخرین بار او در تلویزیون با سریال محبوب «دوستان» یا Friends ظاهر شده بود.

این سریال به سفارش شرکت «اپل» و توسط کمپانی «مدیا رس» تولید خواهد شد و مراحل پیش تولید آن بزودی آغاز می شود.

در این سریال تلویزیونی که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، علاوه بر جنیفر انیستون، شاهد حضور «ریس وتراسپون» بازیگر محبوب آمریکایی و تعداد دیگری از هنرمندان مشهور خواهیم بود.

با توجه به داستان جذاب سریال و حضور ستاره های بزرگ، اپل در اقدامی نامتعارف، پیش از تماشای نمونه آزمایشی، قرارداد تولید را امضا کرد و دو فصل کامل از این مجموعه را سفارش داد.

شرکت «اپل» از چندی پیش تهیه و تولید برنامه های تفریحی را آغاز کرده و قصد دارد بصورت جدی وارد این عرصه شود، به این ترتیب این شرکت باید با «نت فلکیس» «هولو»، «آمازون» و سایر کمپانی های توزیع محصولات دیجیتالی رقابت کند.

«جنیفر انیستون» که با بازی در سریال تلویزیونی «دوستان» به شهرت رسیده، پس از پایان این مجموعه در سال ۲۰۰۴، در هیچ سریال دیگری بازی نکرده و فقط در فیلم های سینمایی حضور داشته است. سریال فرندز از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ در تلویزیون های آمریکا پخش می شد.

ریس وتراسپون در گذشته در یکی از قسمت های سریال دوستان شرکت داشت و در نقش خواهر جنیفر انیستون بازی کرد.

او سال گذشته با بازی در سریال «دروغ کوچک بزرگ» موفقیت زیادی داشت، سریال شبکه کابلی «اچ بی او» که هشت جایزه امی دریافت کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG