لینکهای قابل دسترسی

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۱۴

اجرای جنیفر لوپز و مارک آنتونی در حمایت از هیلاری کلینتون


جنیفر لوپز و همسر سابقش مارک آنتونی در حمایت از هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در شهر میامی فلوریدا روی صحنه رفتند.کارزار انتخاباتی خانم کلینتون، در روزهای باقیمانده به انتخابات، مجموعه کنسرتهایی را برگزار می کند تا مردم، با تشویق ستاره های محبوبشان، رأی خود را به کلینتون بدهند.

هزاران نفر، علی رغم بارندگی در این کنسرت رایگان شرکت کردند.

ایالت فلوریدا، سهم مهمی در تعیین رئیس جمهوری آینده دارد. هر یک از نامزدها برای پیروزی در انتخابات به ۲۷۰ رای انتخاباتی موسوم به الکترال نیاز دارد. ایالت فلوریدا به تنهایی دارای ۲۹ رای انتخاباتی است و هر نامزدی بتواند این آرا را به حساب خود بریزد، شانس زیادی برای پیروزی خواهد داشت.

جنیفر لوپز در اجرای خود، بخشی از سخنان میشل اوباما، بانوی اول آمریکا را در حمایت از کلینتون پخش کرد و به حضار گفت «بسیار هیجان زده هستم. به زودی نخستین زن در تاریخ آمریکا به ریاست جمهوری می رسد.»

او همچنین ویدئو کلیپهایی از پرچم رنگارنگ دگرباشان جنسی و در آغوش گرفتن مردی سیاه پوست توسط پلیسی سفید پوست را پشت سرش پخش کرد.

لوپز با تأکید بر اینکه مردم آمریکا باید در این دوراهی، مسیر درست را انتخاب کنند از هیلاری کلینتون دعوت کرد تا به روی صحنه بیاید.

با پخش ترانه «صداهایتان را بالا ببرید» از جنیفر لوپز، خانم کلینتون هم از مردم خواست تا صدایشان را پای صندوقهای رأی بالا ببرند.

مارک آنتونی نیز انتخاب هیلاری کلینتون به ریاست جمهوری آمریکا را اتفاقی مهم برای لاتین تبارها خواند و گفت اگر او رئیس جمهور شود، دیگر کسی نمی تواند به لاتین تبارها ظلم کند.

XS
SM
MD
LG