لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۱:۵۷

همچنان عاشق؛ پیام کنسرت‌های جدید «بیانسه» و «جی زی» در جهان


تصویر رسمی تور جدید بیانسه و جی زی - Photo by Tidal
تصویر رسمی تور جدید بیانسه و جی زی - Photo by Tidal

بیانسه و همسرش جی زی همچنان عاشق هم هستند. این پیام تبلیغاتی دومین کنسرت جهانی این دو هنرمند در استادیوم‌های بزرگ آمریکا و جهان است که دفتر آنها روز دوشنبه برنامه آن را منتشر کرد. تور جدید آنها OTR II نام گرفته است که خلاصه On the Run نام تور قبلی آنها در سال ۲۰۱۴ ست.

بنا به گزارش نشریه تخصصی «ورایتی» کنسرت‌های تور جدید در استادیوم شهر «کاردیف» بریتانیا روز هشتم جون (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) آغاز می‌شود و در مجموع ۱۵ کنسرت خواهد بود، قبل از آغاز ۲۱ کنسرت‌ در آمریکا که از ۳ مرداد در کلیولند اوهایو آغاز می‌شود، و از جمله در شیکاگو، آتلانتا و لس‌آنجلس، عرضه خواهد شد.

برگزارکننده کنسرت‌های بیانسه و جی‌زی، واحد جهانی شرکت معظم «لایو نی‌شن» است، با همکاری شرکت «پارک وود» تهیه‌کننده آثار بیانسه، و شرکت «راک نی‌شن»، تهیه‌کننده آثار «جی زی.»

تم اصلی ویدیویی که برای اعلام آغاز تور جدید در اینترنت پخش شده، ادامه عشق این زوج جنجالی است که در سال ۲۰۱۶ همزمان با تور انفرادی بیانسه، زمزمه دردسرهای جدی آن، رسانه‌های اجتماعی را پر کرده بود.

جی زی و همسرش بیانسه
جی زی و همسرش بیانسه

دو ستاره موسیقی پاپ، پستی‌بلندی‌های عشق و زندگی زناشوئی خود را به موضوع ترانه‌ها و البوم‌های جدید خود تبدیل کردند.

بیانسه در سال ۲۰۱۶ قبل از شروع تور خود، بدون خبر قبلی، آلبوم خیره‌کننده و سمعی بصری Lemonade را منتشر کرد، که در آن، اختلاف زناشوئی بر سر خیانت جی زی، درونمایه اصلی ترانه‌ها و ویدیوها را تشکیل می‌داد.

در سال ۲۰۱۶ گزارش‌های متعددی در رسانه‌ها در باره احتمال طلاق آنها منتشر می‌شد و انتشار البوم «لیموناد» به این زمزمه‌ها دامن زد و تاییدی بود بر این شایعه که «جی زی» به بیانسه خیانت کرده، و بیانسه سخت خشمگین است. بیانسه معشوق شوهر خود را در یک ترانه، خواننده‌ای معرفی می‌کند به نام «بکی با موی خوب.»

اما زن و شوهر هنرمند، به سرعت آشتی کردند و صاحب فرزند جدیدی شدند، و جی زی در آلبوم جدید خود ۴.۴۴ ضمن ابراز ندامت شدید، از همسرش در مقابل ده‌ها میلیون هوادار، عذرخواهی می‌کند.

ویدیوئی که به مناسب آغاز کنسرت‌های مشرک جدید انتشار یافته، می‌کوشد به علاقمندان جی‌زی و بیانسه بقبولاند که عشق آنها از همیشه قوی‌تر است. در این ویدیوی کوتاه، آنها آهسته به سوی هم می‌خزند و یکدیگر را عاشقانه می‌بوسند، در حالیکه تصاویر زندگی عاشقانه آنها، در پی یکدیگر پرده را پر می‌کند. در پسزمینه این ویدیو، ترانه مشهور «هنوز عاشق تو هستم» I’m Still in Love With You پخش می‌شود، از خواننده «آلتون الیس»، یکی از ترانه‌های پرفروش سال ۱۹۷۷.

«مت ویلستاین» روزنامه‌نگارآمریکائی در نشریه «دیلی بیست» می‌نویسد تداوم عشق جی زی و بیانسه، مناسب‌ترین پیام برای شروع تور مشترک جدید این زوج است که به حق باید آنها را زوج اول آمریکا دانست.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG