لینکهای قابل دسترسی

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ایران ۲۰:۱۷

عکس روز: از اولین عکس امیر حکمتی بعد از آزادی از اوین تا "بهرام مکانیک" زندانی آزاد شده از آمریکا

عکس روز دوشنبه ۲۸ دی هنوز تحت تاثیر برجام و مبادله زندانیان سیاسی است. از اولین عکس امیر حکمتی بعد از آزادی از اوین تا "بهرام مکانیک" زندانی آزاد شده از آمریکا:
بیشتر

دفتر "دن کیلدی" عضو مجلس نمایندگان آمریکا عکسی از دیدار او و خانواده حکمتی با امیر میرزایی حکمتی منتشر کرد. این اولین عکس امیر حکمتی، پس از آزادی از زندان اوین است. از راست: لیلا حکمتی (خواهر)، امیر حکمتی، دن کیلدی (نماینده مجلس آمریکا)، سارا حکمتی (خواهر) و رامی کردی (داماد). امیر میرزایی حکمتی تفنگدار پیشین ایالات متحده که پنج سال بعد خروج از ارتش، وقتی در سال ۱۳۹۰ برای دیدار با خانواده به ایران سفر کرد و بازداشت شد، ابتدا به اتهام جاسوسی به اعدام محکوم شد، اما حکم او بعدا به ۱۰ سال زندان کاهش یافت.
۱

دفتر "دن کیلدی" عضو مجلس نمایندگان آمریکا عکسی از دیدار او و خانواده حکمتی با امیر میرزایی حکمتی منتشر کرد. این اولین عکس امیر حکمتی، پس از آزادی از زندان اوین است.
از راست: لیلا حکمتی (خواهر)، امیر حکمتی، دن کیلدی (نماینده مجلس آمریکا)، سارا حکمتی (خواهر) و رامی کردی (داماد).
امیر میرزایی حکمتی تفنگدار پیشین ایالات متحده که پنج سال بعد خروج از ارتش، وقتی در سال ۱۳۹۰ برای دیدار با خانواده به ایران سفر کرد و بازداشت شد، ابتدا به اتهام جاسوسی به اعدام محکوم شد، اما حکم او بعدا به ۱۰ سال زندان کاهش یافت.

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه شهید بهشتی تهران از ردصلاحیت ها در ایران انتقاد کرد. هاشمی رفسنجانی در واکنش به رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات مجلس گفت که "برخی رد صلاحیت‌ها، دستبرد به حق‌الناس است." وی افزود تا خواستیم جشن بگیریم ۶۰ درصد نامزدها را کنار گذاشتند. در حالی اکبر هاشمی رفسنجانی، شورای نگهبان را به "دستبرد به حق‌الناس" متهم کرده که پیش از این آیت الله علی خامنه ای در سخنانی درباره انتخابات گفته بود "رای مردم حق الناس است." رهبر جمهوری اسلامی ده روز پیش در اظهارنظری گفته بود "همه در انتخابات شرکت کنند؛ حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند." عکس: اکبر توکلی، ایرنا
۲

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه شهید بهشتی تهران از ردصلاحیت ها در ایران انتقاد کرد.
هاشمی رفسنجانی در واکنش به رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات مجلس گفت که "برخی رد صلاحیت‌ها، دستبرد به حق‌الناس است."
وی افزود تا خواستیم جشن بگیریم ۶۰ درصد نامزدها را کنار گذاشتند. در حالی اکبر هاشمی رفسنجانی، شورای نگهبان را به "دستبرد به حق‌الناس" متهم کرده که پیش از این آیت الله علی خامنه ای در سخنانی درباره انتخابات گفته بود "رای مردم حق الناس است."
رهبر جمهوری اسلامی ده روز پیش در اظهارنظری گفته بود "همه در انتخابات شرکت کنند؛ حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند."
عکس: اکبر توکلی، ایرنا

شیرین عبادی وکیل دادگستری و برنده جایزه نوبل صلح سال ۲۰۰۳در نامه‌ای به حسن روحانی از او پرسیده که اگر دولت ایران می تواند با کشوری که دشمن خود می دانست مذاکره کند و بر سر مساله هسته ای آشتی کند، چرا نمی تواند با مردم خود آشتی کند؟ خانم عبادی در ادامه از رئیس جمهوری و رئیس شورایعالی امنیت ملی ایران پرسیده است که حكومت ايران که با دشمن ٣٧ ساله خود آشتی كرد، چرا نمی تواند با مردم خود آشتی کند؟ او نوشته است: "اگر شورایعالی امنيت ملی می تواند خبرنگاری را كه گروگان گرفته شده به شيرينی آشتی كنان با آمريكا آزاد كند، چرا نمی تواند استاد دانشگاه و زنی هنرمند چون زهرا رهنورد را آزاد كند؟"
۳

شیرین عبادی وکیل دادگستری و برنده جایزه نوبل صلح سال ۲۰۰۳در نامه‌ای به حسن روحانی از او پرسیده که اگر دولت ایران می تواند با کشوری که دشمن خود می دانست مذاکره کند و بر سر مساله هسته ای آشتی کند، چرا نمی تواند با مردم خود آشتی کند؟
خانم عبادی در ادامه از رئیس جمهوری و رئیس شورایعالی امنیت ملی ایران پرسیده است که حكومت ايران که با دشمن ٣٧ ساله خود آشتی كرد، چرا نمی تواند با مردم خود آشتی کند؟ او نوشته است: "اگر شورایعالی امنيت ملی می تواند خبرنگاری را كه گروگان گرفته شده به شيرينی آشتی كنان با آمريكا آزاد كند، چرا نمی تواند استاد دانشگاه و زنی هنرمند چون زهرا رهنورد را آزاد كند؟"

اوکراینی ها که مراسم کریسمس را دیرتر برگزار می کنند در لباس محلی.
۴

اوکراینی ها که مراسم کریسمس را دیرتر برگزار می کنند در لباس محلی.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG