لینکهای قابل دسترسی

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ایران ۱۸:۲۱

عکس روز: از نماز رهبر در مقبره پدربزرگ حسن خمینی تا رژه بازیگران روی فرش قرمز

عکس روز دوشنبه ۱۲ بهمن را باز با انتخابات شروع می کنیم. در حالیکه شورای نگهبان زیر نظر رهبر، صلاحیت حسن خمینی را برای انتخابات خبرگان رد کرده، آیت الله خامنه ای برسم سالهای قبل در مقبره پدربزرگ او حاضر شد. ببینید عکسها را:
بیشتر

آیت الله علی خامنه ای در سالگرد انقلاب ایران، بر مزار آیت الله روح الله خمینی نماز می خواند. این عکس مورد توجه قرار گرفته است. وی در حالی در اینجا نماز می خواند که شورای نگهبان زیر نظر او، صلاحیت نوه خمینی را رد کرده است. عکس از سایت رهبر.
۱

آیت الله علی خامنه ای در سالگرد انقلاب ایران، بر مزار آیت الله روح الله خمینی نماز می خواند. این عکس مورد توجه قرار گرفته است.
وی در حالی در اینجا نماز می خواند که شورای نگهبان زیر نظر او، صلاحیت نوه خمینی را رد کرده است.
عکس از سایت رهبر.

 اعتراض رفسنجانی به رد صلاحیت حسن خمینی: شما صلاحیت‌تان را از کجا آورده‌اید؟ اکبر هاشمی رفسنجانی در اعتراض به رد صلاحیت سید حسن خمینی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان، آن را "هدیه بدی به بیت امام" دانست و گفت: "ان‌شاءالله خدا از تقصیرتان بگذرد و شما را ببخشد." رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در مراسم سالگرد ورود آیت‌الله خمینی به ایران در سال ۱۳۵۷ سخنرانی می‌کرد، حسن خمینی را شبیه‌ترین فرد به پدربزرگش، آیت‌الله خمینی توصیف کرد و از تایید نشدن صلاحیت چنین فردی ابراز تعجب کرد. اینجا بخوانید.
۲

 اعتراض رفسنجانی به رد صلاحیت حسن خمینی: شما صلاحیت‌تان را از کجا آورده‌اید؟
اکبر هاشمی رفسنجانی در اعتراض به رد صلاحیت سید حسن خمینی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان، آن را "هدیه بدی به بیت امام" دانست و گفت: "ان‌شاءالله خدا از تقصیرتان بگذرد و شما را ببخشد."
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در مراسم سالگرد ورود آیت‌الله خمینی به ایران در سال ۱۳۵۷ سخنرانی می‌کرد، حسن خمینی را شبیه‌ترین فرد به پدربزرگش، آیت‌الله خمینی توصیف کرد و از تایید نشدن صلاحیت چنین فردی ابراز تعجب کرد.
اینجا بخوانید.

پاریس نشین ها به یاد قربانیان حمله به نشریه فکاهی شارلی ابدو در میدان ریپوبلیک جمع شده اند
۳

پاریس نشین ها به یاد قربانیان حمله به نشریه فکاهی شارلی ابدو در میدان ریپوبلیک جمع شده اند

نیروهای عراقی در شهر رمادی استان انبار پس از آزادی شهر از دست داعش
۴

نیروهای عراقی در شهر رمادی استان انبار پس از آزادی شهر از دست داعش

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG