لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۰۹

بازتاب عکس خامنه‌ای، نصرالله، و قاسم سلیمانی | رسانه‌های اسرائیلی: «سرکرده تروریست‌ها» در تهران


تایم اسرائیل با بازنشر این عکس نوشت «سرکرده تروریست‌ها در بازدید کم سابقه به تهران رفت.»
تایم اسرائیل با بازنشر این عکس نوشت «سرکرده تروریست‌ها در بازدید کم سابقه به تهران رفت.»

حضور حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان، در تهران و عکس او با رهبر جمهوری اسلامی و قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس، در رسانه‌های اسرائیل بازتاب یافته است.

به تازگی سایت علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، عکسی از او، حسن نصرالله و قاسم سلیمانی را منتشر کرد که برخی سایت های خبری اسرائیل از جمله تایمز اسرائیل با بازتاب آن نوشتند که «سرکرده تروریست‌ها در سفری کم سابقه به تهران رفت.»

حزب الله لبنان، شامل هر دو شاخه سیاسی و نظامی آن، از سوی ایالات متحده، اتحادیه اروپا، و چند کشور دیگر به عنوان یک گروه تروریستی شناخته شده است.

ایالات متحده در ادامه کارزار فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی، فروردین امسال سپاه پاسداران را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد و فرماندهان این نیروی نظامی را تحریم کرد. مایک پمپئو همان زمان گفت که خون سربازان آمریکایی روی دست سپاه است.

ایالات متحده می گوید جمهوری اسلامی بزرگترین دولت حامی تروریسم است و با کمک به گروه های تروریستی مثل حزب الله لبنان موجب بی ثباتی در خاورمیانه می شود.

تایمز اسرائیل در گزارش خود درباره عکس جدید خامنه‌ای و نصرالله نوشت قبل از سال ۲۰۰۶ حسن نصرالله بارها در پایتخت ایران حضور یافته بود، اما بعد از آن حضور او در ایران محدود شد.

پرزیدنت ترامپ می گوید فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی تا تغییر رفتار و توقف حمایت آن رژیم از گروه های تروریستی ادامه می یابد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG