لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۵۹

احمدی نژاد در معرض تهديد و ارعاب


چند روزی است که در فضای اینترنت یک فایل صوتی منتسب به سردارسعید قاسمی عضو شورای مرکزی قرارگاه «عمار» منتشر شده است . وی در این سخنرانی برای اولین بار شخص محمود احمدی نژاد را عامل خدشه دار شدن شان رهبری نظام معرفی میکند. این درحالی است که تا به امروز محافظه کاران حامی آیت الله خامنه ای عموما آقای احمدی نژاد را شخصی بدون ایراد معرفی و مشکلات پیرامون او را ناشی از حضور افرادی همچون اسفندیار رحیم مشایی میدانستند.

از دیگر نکات برجسته سخنرانی سردار سعید قاسمی در فایل صوتی انتشار یافته اشاره ایشان به دستور آماده باش نیرو های به گفته وی حزب الله است.

آقای قاسمی ضمن اعلام این آماده باش اما جریان مذکور را فاقد آمادگی لازم دانسته و آن را آسیب پذیر در قبال نفوذ دشمن میداند.

این سخنان در حالی گفته میشود که در روز های اخیر رهبری نظام اسلامی در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برهمکاری و دوستی قوای سه گانه تاکید و مجلس را به تصویب قوانین ساده تر و دولت را به اجرای بدون بهانه قوانین فرا خوانده بود.

اما با وجود این توصیه های آیت الله خامنه ای امروز عماد حسينی، سخنگوی کميسيون انرژی مجلس از تأييد گزارش تخلف محمود احمدی‌نژاد در سرپرستی وزارت نفت از سوی اين کميسيون خبر داد و گفت که در صورت رأی مجلس به اين تخلف، گزارش مذکور برای پی‌گيری به قوه قضائيه ارسال می‌شود.

آقای احمدی نژاد، پس از عزل وزیر نفت دولت دهم، سرپرستی وزارت نفت را خود شخصاَ بر عهده گرفته است.

XS
SM
MD
LG