لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۰۰

انتقادات جديد مير حسين موسوی به مسولان جمهوری اسلامی


میرحسین موسوی در گفتگوی تازه ای، که در وبسایت خبری تحلیلی جرس انتشار یافت، با انتقاد از جریان اصول گرایی و رویکرد تهاجمی آنها نسبت به چهره های شاخص مخالف دولت، تاکید کرد، مردم ما خاطرات خوشی از اعتراف گیری و تواب سازی و مداهنه و تهمت و دروغ ندارند. و تمام این تمهیدات و اقدامات به خوبی نشان می دهد که جنبش سبز در حال پیشرفت بوده و با شرکت همگان این روند تا رسیدن به اهداف مطرح شده در جنبش سبز ادامه خواهد یافت.

موسوی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در در ده روز نخست دی ماه امسال عملکرد تلویزيون دولتی ایران را مورد انتقاد قرار دادو گفت، سيمای جمهوری اسلامی در بخش‌های مختلف خبری خود شعار مرگ بر خاتمی، موسوی و کروبی را به وضوح پخش کرد و این درحالی بود که هواداران دولت حتی خود را به جای خدا و ائمه معصوم نیز نشانده و عنوان کردند که موسوی و خاتمی و کروبی توسط خدا هم بخشوده نخواهند شد.

نظام اسلامی مدت ها قبل از فرا رسیدن نهم دی ماه، سالروز برگزاری راهپیمایی حکومتی، با حمله به چهره های سرشناس مخالف دولت محمود احمدی نژاد، بار ها آنها را فریب خوره، عامل بیگانگان و منحرف از اسلام و انقلاب معرفی کرده و خبر دستگیری و محاکمه آنها را در آینده ای نه چندان دور منتشر کردند. این تهدید ها زمانی به اوج خود رسید که سید محمد خاتمی کف مطالبات اصلاح طلبان را برای شرکت مجدد در انتخابات مشخص کرد.

میرحسین موسوی در مصاحبه امروز خود با وبسایت کلمه همچنین تاکید کرد سرکوب، سطح مطالبات را بالا خواهد برد .

XS
SM
MD
LG