لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۳:۳۳

خبر مهار آتش و فوران چاه نفت کرمانشاه تکذيب شد


با گذشت سی روز از فوران نفت و گاز و آتش سوزی در چاه شماره بيست و چهارِ ميدان نفت شهر در کرمانشاه هنوز فوران نفت از اين چاه مهار نشده است

چاه شماره بيست و چهارِ نفت شهر در حين عمليات حفاری در عمق ۵۵۵ متری با نشت گاز و نفت در اطراف چاه، دچار آتش سوزی شد. همزمان با انفجار چاه نفت شهر، منابع خبری در ايران از کشته شدن دست کم سه نفر و مجروح شدن تعداد ديگری، خبر دادند که حال چند تَن از آنان بسيار وخيم است.

خبر مهار آتش و کنترل فوران نفت و گاز از چاه شماره بيست و چهار نفت شهر روز گذشته تکذيب شد.

خبر: دونفر به اتهام قتل اميرجوادی فر، محسن روح الامينی و محمد کامرانی در زندان کهريزک به اعدام محکوم شدند

سازمان قضايی نيروهای مسلح ايران در رابطه با پرونده بازداشتگاه کهريزک روز گذشته اطلاعيه ای صادر کرد. در اين اطلاعيه آمده است، برای دو نفر از متهمان اين پرونده به اتهام ايراد ضرب و جرح عمد که منجر به قتل اميرجوادی فر محسن روح الامينی و محمد کامرانی شد حکم اعدام صادر شده است. ۹ متهم ديگر نيز به حبس، پرداخت ديه، انفصال از خدمت و شلاق محکوم شده اند. بر اساس اطلاعيه سازمان قضايی نيروهای مسلح ايران يکی از متهمان به دليل عدم احراز جرم تبرئه شده است.

معاون حقوقی رييس جمهوری ايران می گويد دولت از محمدباقر قاليباف شهردار تهران و الياس نادران نماينده مجلس شورای اسلامی شکايت کرده است

فاطمه بداغی در گفتگو با خبرنگاران از اعلام جزييات شکايت دولت محمود احمدی نژاد از محمدباقر قاليباف خودداری کرد اما گفت که شکايت دولت در دادسرا تحت رسيدگی است.

سال گذشته يک فايل صوتی منتسب به محمدباقر قاليباف، شهردار تهران، در اينترنت منتشر شد که در آن از عملکرد و سابقه محمود احمدی نژاد و برخی ديگر از نزديکان او از جمله اسفنديار رحيم مشايی و حميد مولانا، مشاور رييس جمهوری ايران انتقاد شده بود.

XS
SM
MD
LG