لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۰۱

قحطی هیجان با اولین تساوی بدون گل جام جهانی


شبکه ها و روزنامه های مختلف بین المللی رقابت روز دوشنبه تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه در جام جهانی را پوشش دادند و آن را نقد کردند.

شبکه فاکس نیوز آمریکا نوشت علاوه بر قحطی صحنه های چشم گیر، به نمایش در نیامدن استعداد ها باعث شد بازی ایران و نیجریه خاص شود. فاکس نیوز تیم های ایران و نیجریه را ضعیف ترین تیم های گروه F خواند.

شبکه سی.بی.اس می نویسد اولین بازی ایران و نیجریه اولین تساوی جام جهانی ۲۰۱۴ را رقم زد. این بازی هیجان انگیز نبود، و نتیجه آن مخصوصا برای نیجریه گزنده بود.

دیلی میل می نویسد شکست تیم ایران با مربی گری کارلوس کی روش، وقتی که در بازی مستقر شد، سخت تر شد. به نوشته دیلی میل، تیم ایران به خوبی سازماندهی شده بود و قادر بود فشار ها را تحمل کند و از گرفتن یک امتیاز خوشحال خواهد بود.

روزنامه گاردین نیز با اشاره به اینکه مسابقه ایران و نیجریه، سیزدهمین بازی جام جهانی ۲۰۱۴ بود، می نویسد پس از بازی های هیجان بر انگیز، سر انجام تماشاچیان شاهد رقابتی بودند که خیلی خوب نبود. به نوشته این روزنامه، سر و صدا در بازی ایران و نیجریه زیاد بود و جز سر و صدا چیز دیگری نبود. برای یک لحظه شتاب نیجریه این تصور را بوجود آورد که بازی لذت بخشی خواهد بود، اما آن لحظه کوتاه بود، هفت دقیقه اول هیجان داشت اما ۸۳ دقیقه باقی مانده این طور نبود. و اینگونه برزیل شاهد اولین تساوی و اولین تساوی ۰-۰ شد.
XS
SM
MD
LG