لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ایران ۰۱:۳۷

زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟


زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟

گلف نيوز زيرعنوان «چی زمين را تکان ميدهد» نظر محمود صابری خبرنگار ارشد خود را نقل ميکند که نوشته است اکنون ميدانيم چه عاملی موجب وقوع زلزله می شود و اين شناخت را مديون آخوندی هستيم که بنظر ميرسد ضمنا متخصص زلزله شناسی نيزهست، و به اصطلاح گوش به زمين دوخته است.

اين آخوند، پس از سالها تحقيق فهميده است برخلاف اعتقاد بسياری از مردم که زلزله را ناشی از جابجائی طبقات زمين می دانند، بيشتربه بدلباسی خانم ها ارتباط دارد.

اگر قبول نداريد جمله What causes earthqukes in Iran را در بخش جستجوی گوگل تايپ کنيد تا شما را به چندين سايت اينترنت ببرد که همگی غيرمستقيم به استناد کشف اين آخوند نوشته اند خانم ها با پوشيدن لباس های نامناسب موجب تکان خوردن زمين می شوند.

اين آخوند به استناد تحقيقات کاملا دانشمندانه اش در نماز جمعه به مستمعينی که می لرزيدند گفت بلايای طبيعی ناشی از اعمال مردم است.

آخوندهائی که روی زمين های لرزان از قدرت فزاينده زنان زندگی می کنند تنها کسانی نيستند که چنين اظهارات استغفار طلبانه ای را مطرح ميکنند.

مطمئنا حرفهای يک کشيش آمريکائی را شنيده ايد که گفته است اين پيمان مردم هائيتی با شيطان بود که اوايل سال جاری موجب بروز زلزله ای ويرانگر در آن جزيره دريای کارائيب شد.

وقتی طوفان دريائی کاترينا صدها نفر را کشت محافظه کاران گفتند اين قصاص قانونی ساختن سقط جنين بود.

اکنون در حيرتم که چی باعث شده است توده ای عظيم از خاکستر آتش فشان بخش عمده ای از آسمان اروپا را بپوشاند و مانع از پرواز هزاران هواپيما شود. حدس شما حدس من است.

* لس آنجلس تايمز زيرعنوان «زلزله ها ناشی از گناه زنان شلوارپوش است» نظر Adam Tschorn طنزنويس و خبرنگار مد را نقل ميکند که نوشته است صبح هنگامی که با اتوموبيل سرکار می رفتم شبکه NPR توجيهی غيرعادی را در باره موج اخير حرکات درونی زمين بازگو ميکرد. اينکه زلزله ها، دست کم به گفته يک آخوند در ايران، ناشی از پوشيدن لباس های نامناسب توسط خانم هاست. به منبع خبر دسترسی نداشتم اما احتمالا اين گزارش Scheherezade Faramarz خبرنگار آسوشيتدپرس بود که اظهارات حجت الاسلام کاظم صديقی، يکی ازامام جمعه های موقت تهران را نقل ميکرد که گفته بود بسياری از زنان که لباس مناسب نمی پوشند موجب لغزش، و طغيان بوالهوسی در جوانان ميشوند، که زنا را در جامعه گسترش ميدهد، ونتيجتا زلزله ها را زياد ميکند.

بنا براين شما زنان جنوب کاليفرنيا که لباس های سکسی می پوشيد بدانيد هنگامی که آن زلزله بزرگ و موعود در اينجا رخ دهد اين شما هستيد که مقصريد، نه جابجائی در طبقات زمين.

XS
SM
MD
LG