لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۳۸

جلوگیری از ورود تماشاچیان زن به مسابقات جهانی والیبال ساحلی کیش


تور جهانی والیبال ساحلی در کیش
تور جهانی والیبال ساحلی در کیش

در حالیکه مسابقات بین‌المللی والیبال ساحلی مردان در کیش در حال برگزاری است، مسئولان محلی از ورود زنان برای تماشای این مسابقات جلوگیری کردند.

به نوشته برخی از سایت‌های خبری، روز چهارشنبه ۲۸ بهمن با تصمیم مسئولان محلی به زنانی که برای تماشای مسابقات والیبال ساحلی به محل برگزاری مسابقات رفته بودند، اجازه ورود داده نشد. با این حال تعدادی از زنان تماشاچی از روی پشت بام یک کافی شاپ به تماشای مسابقات نشستند.

این در حالیست که رئیس فدراسیون والیبال ایران، محمد رضا داورزنی، چندی پیش ورود زنان برای تماشای این مسابقات را بدون مشکل دانسته بود.

فدراسیون بین‌المللی والیبال نیز اعلام کرده است که امیدوار است مشکل ورود زنان با رایزنی که این فدراسیون با مقامات فدراسیون ایران انجام داده است، حل شده باشد.

ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات ورزشی مردان در ایران ممنوع است، با این حال رئیس فدراسیون والیبال ایران روز ۱۸ بهمن گفت که چون کیش یک منطقه توریستی است بیشتر تیم‌ها با میهمانان و خانواده‌هایشان در مسابقات حاضر می‌شوند.

به هر روی فدراسیون بین‌المللی والیبال اعلام کرده است که رایزنی این فدراسیون برای امکان حضور همه تماشاچیان در مسابقات کیش موثر بوده است و سوء تفاهم کوچکی با مسئولان برگزاری مسابقات به وجود آمد که در حال‌ حاضر بر طرف شده است.

XS
SM
MD
LG