لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۳۴

پخش آخرین فصل سریال «شهرزاد» آغاز شد؛ پایان ماجراهای مثلث عشقی


پخش فصل سوم سریال «شهرزاد» از چهارشنبه آغاز می شود. به گفته محمد امامی تهیه کننده شهرزاد، این آخرین فصل سریال خواهد بود.

به این ترتیب پس از پایان فصل سوم، برنامه مشخصی برای ادامه شهرزاد وجود ندارد و پرونده این سریال بصورت رسمی بسته می شود. نویسنده فیلمنامه فصل سوم حسن فتحی است و او مانند فصل های پیشین این مجموعه را نیز کارگردانی کرده است. در این فصل روابط عاشقانه شهرزاد، فرهاد و قباد ادامه دارد و با توجه به اوجگیری اختلافات طرفین، شاهد وقوع حوادث هیجان انگیز و غیر قابل پیش بینی هستیم.

ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و فرهاد زمانی بازیگران اصلی این مثلث عشقی هستند، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، پرویز فلاحی پور، گلاره عباسی، رضا کیانیان، آتنه فقیه نصیری و امیر جعفری از جمله بازیگران دیگری هستند که در فصل سوم حضور دارند.

هرچند فصل نخست این سریال با استقبال مواجه شد اما فصل دوم افت فاحشی داشت و موضوع سرمایه گذار و افراد پشت پرده آن، موجب حتی تحریم سریال شد.

منابع مالی مشکوک

از زمان فصل دوم این سریال، حواشی درباره منابع مالی این سریال مطرح شد که همچنان بی پاسخ مانده است.

این در حالی است که حواشی مرتبط با سریال بویژه منابع مالی مشکوک و هزینه های نه چندان شفاف تولید، با اعتراضاتی همراه شد، هرچند که حسن فتحی و تعدادی از بازیگران این اتهامات را تکذیب کردند.

در زمان پخش سریال شهرزاد ۲، واکنش ها به حامی مالی آن جدی مطرح شد. واکنش ایرانیان به اخبار منتشر شده در رابطه با فساد مالی مقامات حکومتی از شوخی و طنز تا تشکیل کمپین های اعتراضی در فضای شبکه های اجتماعی منتشر شد و حتی کمپین «نه به سریال شهرزاد ۲» توسط کاربران مطرح شد که همکارمان شپول عباسی در گزارشی به آن پرداخت:

مهدی فلاحتی در برنامه «صفحه آخر» ۲۸ مهرماه با بررسی نقش محمد شریعتمداری، وزیر بازرگانی دولت روحانی، در بخشی هم به محمد هادی رضوی سرمایه گذار سریال شهرزاد پرداخت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG