لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۵

کلاه قرمزی با «صدا و سیما» خداحافظی کرد


پس از حواشی بسیار، سرانجام کلاه قرمزی از تلویزیون خداحافظی کرد و این مجموعه پرطرفدار دیگر از این رسانه دولتی پخش نخواهد شد.

«موسسه تصویرگستر پاسارگاد» با انتشار بیانه ای اعلام کرد، با تهیه کنندگان کلاه قرمزی به توافق رسیده و فصل جدید این سریال بزودی از طریق شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.

هنوز تاریخ دقیقی برای پخش کلاه قرمزی مشخص نشده ولی با توجه به تولید بخشهای عمده ای از فصل جدید، به احتمال بسیار شاهد توزیع این مجموعه در هفته های آینده خواهیم بود.

فصل جدید کلاه قرمزی قرار بود نوروز ۹۶ از تلویزیون دولتی ایران پخش شود ولی اختلافات مالی، و به گفته تهیه کنندگان کلاه قرمزی، بد حسابی و بد قولی صدا و سیما تولید این مجموعه را متوقف کرد و در نهایت از کنداکتور نوروزی خارج شد.

عدم پخش کلاه قرمزی در برنامه های نوروزی تلویزیونی با انتقادات زیادی از سوی مخاطبین همراه بود و دوستداران این مجموعه را سخت آزرده کرد.

در سال های اخیر این مجموعه طنز عروسکی، یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی ایران بوده و طرفداران بسیاری بویژه در میان کودکان و نوجوانان دارد.

این در حالی است که کلاه قرمزی از محبوبیت زیادی نیز برای بزگسالان برخوردار است و با نسل های متفاوتی رابطه برقرار کرده است.

ظاهرأ موفقیت توزیع سریال های داستانی و فیلم های سینمایی در شبکه نمایش خانگی، تهیه کنندگان کلاه قرمزی را برای حضور در این عرصه و ارتباط مستقیم با مخاطب مجاب کرده است.به گفته موسسه تصویر گستر پاسارگاد، لوح فشرده یا دی وی دی کلاه قرمزی بصورت هفتگی در مراکز توزیع محصولات فرهنگی عرضه می شود، ضمن اینکه از طریق فضای مجازی هم در دسترس کابران اینترنتی خواهد بود.

هنوز جزئیات بیشتری از داستان یا ویژگی های فصل جدید کلاه قرمزی منتشر نشده ولی پیش بینی می شود با توجه به غیبت یک ساله این مجموعه تلویزیونی، ایرج طهماسب وسایر تهیه کنندگان با ایده های تازه و هیجان انگیزی به صحنه باز خواهند گشت

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG