لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۵۵

آخرین جزئیات انفجار در شهران؛ یک نفر همچنان مفقود است


Participants in the London to Brighton Veteran Car Run make their way down The Mall, in London, Britain.
Participants in the London to Brighton Veteran Car Run make their way down The Mall, in London, Britain.

یک روز پس از انفجار ناشی از نشت گاز و فرونشست زمین در منطقه شهران تهران، مسئولان آتش نشانی و مترو تهران از گم شدن دست کم یک نفر بر اثر این حادثه خبر داده اند.

در حالیکه در ساعات اولیه پس از حادثه یکی از اعضای شورای شهر تهران از مرگ دو نفر از کارگران مترو خبر داد، سازمان آتش نشانی یک روز پس از حادثه اعلام کرد که هیچ جسد یا گزارش فوتی تا کنون به دست نیامده است.

با این حال روز شنبه ۲۹ خرداد مدیر عامل مترو اعلام کرد که تلاش برای پیدا کردن یک راننده بیل مکانیکی که هنگام حادثه برای کارگاه حفاری مترو کار می کرده است همچنان ادامه دارد.

حادثه در نزدیکی کارگاه حفاری مترو صورت گرفته است اما مدیر عامل این مترو این موضوع را که حفاری غیراصولی مترو موجب حادثه شده را رد کرده است. هابیل درویشی همچنین اعلام کرد که عملیات پرکردن گودال عمیقی که پس از انفجار ایجاد شده آغاز شده است.

سخنگوی آتش نشانی تهران هم اعلام کرد که با وجود جستجوی ماموران این سازمان، تا کنون جسد در رابطه با این حادثه پیدا نشده و بنابراین می توان گفت که تاکنون این حادثه کشته نداشته است. او گفت آتش نشانی به جستجو برای پیدا کردن کارگر مفقود شده مترو ادامه دارد.

ابوالفضل قناعتی شنبه شب به خبرگزاری ایرنا گفت که شهران در حالت فوق العاده به سر میبرد و این وضعیت احتمالا یکشنبه نیز ادامه می یابد.

XS
SM
MD
LG