لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۳۷

آیت الله خامنه ای: فتنه ۸۸ کشور را در مقابل میکرب های سیاسی واکسینه کرد


آیت الله خامنه ای: فتنه ۸۸ کشور را در مقابل میکرب های سیاسی واکسینه کرد
آیت الله خامنه ای: فتنه ۸۸ کشور را در مقابل میکرب های سیاسی واکسینه کرد

آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی روز سه شنبه، وقایع پس از انتخابات در ایران را «فتنه ۸۸» خواند و گفت: «اين فتنه کشور را در برابر ميکروب ‌های سياسی واکسينه کرد».

او گفت هدف «دشمنان اسلام»، تضعیف دین در جامعه ایران است و برای این کار «به اشاعه بی بند و باری و اباحی گری، ترویج عرفان های کاذب، ترویج بهائیت و گسترش کلیساهای خانگی می پردازند».

به گزارش خبرگزاری های داخلی ایران، رهبر جمهوری اسلامی در اولین روز از سفر ۹ روزه اش به قم، انتخابات رياست جمهوری دهم و حضور ۴۰ ميليونی مردم در آن را، «يک رفراندوم ملی در ابراز وفاداری و اعتماد به نظام اسلامی» دانست و بار دیگر اعتراض های مردمی به اعلام نتیجه انتخابات و مخالفت های مدنی آنان را درنتیجه «فتنه گری دشمنان» دانست و گفت «دشمن» دو رویکرد «اسلام منهای روحانیت و همچنین اسلام منهای سیاست» را دنبال می کند.

علی خامنه ای طی دیدار رسمی خود از قم در جمع مردم این شهر، تحریم های اقتصادی بین المللی علیه ایران را به هدف «جداکردن مردم از نظام» توصیف کرد و آن ها را بر زندگی مردم کم اثر خواند.

سخنان اخیر رهبر جمهوری اسلامی همزمان با آغاز رسمی مرحله نهایی اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها در ایران ابراز شده است.

کارشناسان اقتصادی درباره عواقب غیرقابل پیش بینی اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها و همزمان تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران، هشدار داده اند.

XS
SM
MD
LG