لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۴۳

معاون استانداری تهران: شلیک به یکی از مدیران سازمان جنگلها خودزنی بوده است


ساعاتی پس از انتشار خبر شلیک گلوله به یکی از مدیر کل های سازمان جنگل ها و مراتع، معاون استانداری تهران اعلام کرد که فرد مجروح به خودش شلیک کرده است.

محسن همدانی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران دوشنبه شب ۱۰ خرداد به خبرگزاری ایسنا گفت که شواهد حاکی است که شلیک به فضل الله کولانی، مدیر کل امور اداری و پشتیبانی سازمان جنگل ها و مراتع کشور سوءقصد نبوده بلکه "شلیک به خود" بوده است.

معاون استانداری تهران گفت: "این مدیر سازمان جنگل ها در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس در حال حرکت بوده که به راننده خود دستور توقف می دهد و پس از توقف خودرو به سمت صندوق عقب رفته و با سلاح گرم خود زنی می کند."

به گفته او حال فرد مجروح وخیم گزارش شده است.

ساعاتی پیش از این، خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضائیه گزارش داد عصر دوشنبه ۱۰ خرداد مرد جوانی که خود را راننده یکی از مدیران سازمان جنگل ها و مراتع معرفی کرد این مدیر را در حالیکه گلوله ای به گلوی او اصالت کرده بود به بیمارستان رساند.

فرد همراه مرد مجروح به پلیس گفت که این مدیرکل سازمان جنگل‌ها، بعد از پایان یک جلسه برای اینکه کیفش را در صندوق عقب خودرو بگذارد، به سمت عقب خودرو رفت که صدای شلیک شنیده شد.

به نوشته خبرگزاری قوه قضائیه تحقیقات اولیه نشان داد گلوله از اسلحه خود مدیرکل شلیک شده و پس از ورود از زیر چانه از پائین چشم خارج شده است. همچنین در بازرسی خودرو سازمانی فرد مضروب تقاضای بازنشستگی آقای مدیرکل و اسلحه با شش گلوله کشف شد.

XS
SM
MD
LG