لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۵۷

گمانه‌زنی‌ها درباره کنارگذاشتن «شهاب حسینی» از یک برنامه تلویزیونی در ایران بعد از بازتاب همکاری او با بهروز وثوقی


در پی کنار گذاشتن «شهاب حسینی» بازیگر مشهور سینمای ایران از صداپیشگی یک برنامه تلویزیونی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی، برخی رسانه‌های داخل ایران می‌گویند احتمال دارد دلیل این موضوع همکاری این بازیگر با بهروز وثوقی بازیگر پیشکسوت ایرانی باشد.

خبرآنلاین روز دوشنبه ۲۱ مردادماه در این باره به نقل از محمدرحیم لیوانی تهیه کننده «شکرستان» نوشت که شهاب حسینی قراردادی ۱۰۴ قسمتی با این برنامه دارد.

روز گذشته اعلام شد که «سری جدید این انیمیشن با صدای اصغر همت روی آنتن رفته و شهاب حسینی به دلیل فعالیت‌هایش در آمریکا از این مجموعه جدا شده است.»

چندی پیش شهاب حسینی و بهروز وثوقی هنرمند نامدار سینمای ایران برای نخستین بار دوره فشرده بازیگری در لس آنجلس برگزار کردند.

خبرآنلاین نوشته است که عمده ترین فعالیت هنری این بازیگر برگزاری دوره فشرده بازیگری به همراه بهروز وثوقی بوده است و «به نظر می‌رسد این مشغولیت هنری مانع از ادامه همکاری شهاب و شکرستان شده است.»

شهاب حسینی که چند وقتی است در آمریکا زندگی می کند، در سفرهای پیشین خود به آمریکا نیز با بهروز وثوقی ملاقات کرده و او را بهترین بازیگر تاریخ سینمای ایران توصیف می کند که سالهاست فعالیتی در کشورش نداشته است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG