لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۵

هشدار مقامات امنیتی به تظاهر کنندگان در روز ۱۳ آبان


هشدار مقامات امنیتی به تظاهر کنندگان در روز ۱۳ آبان
هشدار مقامات امنیتی به تظاهر کنندگان در روز ۱۳ آبان

احمدرضا رادان با هشدار نسبت به برگزاری تجمعات غیرقانونی اظهار داشت تجمعات غیرقانونی برای پلیس غیرقابل تحمل است و با تجمع‌ کنندگان برخورد قانونی خواهد شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نسبت به «طرح شعارها و مسائل انحرافی و دروغین» در تظاهرات روز ۱۳ آبان، که سالگرد اشغال سفارت آمریکا در ایران است، هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری ‌ها، سپاه پاسداران در بیانیه ای در واکنش به اخباری مبنی بر قصد فعالان جنبش سبز برای شرکت در تظاهرات روز سیزده آبان از آمریکا با عنوان دشمن شماره یک ایران اسلامی و عامل اصلی گرفتاری‌های جهان اسلام و منشاء فتنه و توطئه علیه نظام ‌و انقلاب اسلامی نام برده و نسبت به طرح شعارهای انحرافی در راه ‌پیمایی ۱۳ آبان هشدار داد.

این در حالی است که جانشین فرمانده نیروی انتظامی هم روز دوشنبه با هشدار به برگزاری تجمعات غیرقانونی اظهار داشت تجمعات غیرقانونی برای پلیس غیرقابل تحمل است و با تجمع‌ کنندگان برخورد قانونی خواهد شد.

احمدرضا رادان گفت رسما اعلام می‌ کنیم کسانی که قصد تجمع غیرقانونی دارند و افرادی که مردم و جوانان را با فریب، دعوت و تشویق به تجمع غیرقانونی کنند باید پاسخگوی اعمال‌شان باشند.

XS
SM
MD
LG