لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۴۱

جراحی چشم کروبی توسط وزیر بهداشت انجام شد


خبرگزاری ایرنا گزارش داد که حسن هاشمی وزیر بهداشت ایران بار دیگر چشم مهدی کروبی، از رهبران معترضان سال ۸۸ که در حصر خانگی به سر می برد، را جراحی کرده است.

به نوشته این خبرگزاری، چشم آقای کروبی به دلیل بیماری آب مروارید روز جمعه ۱۶ توسط وزیر بهداشت در بیمارستان چشم پزشکی نور تهران عمل جراحی شد. چندی پیش نیز چشم دیگر او توسط آقای هاشمی در همین بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

مهدی کروبی و میرحسین موسوی، نامزدهای معترض به نتیجه انتخابات بحث برانگیز ریاست جمهوری ۱۳۸۸، به همراه زهرا رهنورد همسر آقای موسوی از بهمن ماه سال ۱۳۸۹ در حصر خانگی بسر می‌برند.

سلامت آنها در این مدت همواره مورد نگرانی بوده است و خانواده‌های آنان همواره خواستار دسترسی این سه مقام پیشین به امکانات پزشکی بهتر و سریعتر بوده‌اند.

خبر جراحی چشم مهدی کروبی از سوی وبسایت سحام نیوز، که اخبار مربوط به مهدی کروبی و دیگر منتقدان حکومت ایران را پوشش می دهد، تایید شد.

مهدی کروبی علاوه بر آب مروارید، به بیماری قلبی نیز مبتلا است و تاکنون چندین بار به بیمارستان منتقل شده است. به نوشته سحام، پسر آقای کروبی وضعیت جسمی او را در «شرایط خوب» توصیف کرده است.

XS
SM
MD
LG