لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۲۵

آلبوم جدید "سالار عقیلی" منتشر می شود


سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی
سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی

آلبوم جدیدی از سالار عقیلی خواننده صاحب نام ایرانی چهارشنبه سی و یکم شهریور منتشر می شود. این آلبوم "از جان و از دل" نام دارد و شامل مجموعه ای از آثار متنوع موسیقی ایرانی است.

نوید دهقان آهنگسازی این مجموعه را بر عهده داشته و همراه با نوازندگان گروه موسیقی قمر، قطعات این آلبوم را در استودیو ضبط کرده اند. او علاوه بر آهنگسازی و سرپرستی گروه موسیقی قمر، تکنوازی کمانچه را نیز برعهده داشته است.

در همین حال در قسمت هایی از این مجموعه، شاهد تکنوازی "بهزاد رواقی" با تار و "علیرضا گرانفر" با سنتور هستیم و "حریر شریعت‌ زاده" پیانو نواخته است.

سالار عقیلی در "از جان و از دل" اشعاری از سعدی، اقبال لاهوری و علیرضا خیابانی را خوانده و با بهره گیری از توانایی های منحصر به فرد خود در عرصه موسیقی، تجربه تازه ای در این چارچوب ارائه می کند.

سالار عقیلی
سالار عقیلی

مراحل ضبط و تنظیم این آلبوم دو سال پیش به پایان رسید ولی انتشار آن به دلایل مختلفی به تعویق افتاد. "از جان و از دل" پس از کسب مجوز و تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط شرکت "ایران گام"، موسسه "نغمه سرای روژین " و پخش "هنر شهر" در ایران منتشر می شود.

در ماه های اخیر سالار عقیلی با مشکلات گوناگونی مواجه شده و تعدادی از کنسرت های او به دلایل متفاوتی لغو شد؛ از جمله آخرین برنامه او در شهر سبزوار، که با دستور مستقیم دادستانی برگزار نشد.

او چندی پیش با همکاری "ارکستر ملل" کنسرت آنلاینی در تهران برگزار کرد که با استقبال زیادی از سوی هنردوستان همراه بود و بیش از سی هزار بیننده در فضای مجازی داشت.

XS
SM
MD
LG