لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۳۲

اخبار ضدونقیض درباره آزادی محسن افشانی؛ این بازیگر «دو پرونده» در دادسرا دارد


در حالی که حدود یک هفته از بازداشت محسن افشانی مجری سابق تلویزیون و بازیگر سینما می گذرد، خبرهای ضدونقیضی درباره آزادی این بازیگر منتشر شده است.

خبرگزاری فارس نزدیک به نهادهای امنیتی روز دوشنبه ۱۰ تیرماه از آزادی محسن افشانی با قرار وثیقه خبر داد اما ساعاتی بعد این خبرگزاری به نقل از دادستانی تهران خبر خود را تکذیب کرد و نوشت که افشانی «در دادسرا دو پرونده دارد؛ یکی از پرونده‌های وی در دادسرای فرهنگ و رسانه و دیگری در دادسرای امنیت مفتوح است.» بنابر گزارش فارس این بازیگر هم اکنون در «زندان تهران» به سر می‌برد.

خبرگزاری ایسنا دیگر رسانه ای بود که خبر آزادی محسن افشانی را تکذیب کرد و نوشت که این بازیگر «به ندامتگاه تهران بزرگ (فشافویه) منتقل شده است.»

محسن افشانی روز چهارشنبه ۵ تیرماه بازداشت شد. دلیل بازداشت او انتشار ویدئویی عنوان شد که در ماشین در کنار همسرش، در حالی‌که اسلحه به دست دارد، یک ترانه را می خواند.

آقای افشانی بازیگر چندان مشهوری در سینمای ایران نیست اما در سالهای اخیر جزو چهره های فعال در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام بوده است.

او بارها عکس هایی با مقامات جمهوری اسلامی از جمله فرماندهان سپاه گذاشته و یا در اماکن مذهبی حضور داشته است. در عین حال، حضور او در خارج از کشور و عکس با زنان خبرساز شده بود.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG