لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۱۶

روحانی ايرانی فيلترينگ اينترنت را غير اسلامی می داند


روحانی ايرانی فيلترينگ اينترنت را غير اسلامی می داند
روحانی ايرانی فيلترينگ اينترنت را غير اسلامی می داند

هاآرتض زيرعنوان "روحانی ايرانی می گويد فيلترينگ اينترنت غير اسلامی است" می نويسد يک روحانی ايرانی توسل شديد آن کشور به فيلترکردن سايت های اينترنتی را غير اسلامی توصيف کرده است، چرا که می تواند موجب مسدود ساختن سايت های علمی و اسلامی نيز بشود.

کلمه، وب سايت اپوزيسيون، روز سه شنبه نظر مهدی هادوی تهرانی را نقل کرد که می گويد فيلتر شدن واژه هائی نظير سکس مانع از دسترسی به سايت های مفيد علمی و اسلامی می شود.

تهرانی که جزو صدها روحانی حوزه علميه شهر قم است اين نظر را هفته گذشته با رسانه ای نه چندان شناخته، موسوم به خبرگزاری قرآنی ايران، در ميان گذاشته بود. نظر وی برای مقامات حائزاهميتی خاص و مستلزم اقدامی جدی نيست.

مقامات در ايران دسترسی به اينترنت را پس از گزينش مجدد و پرسش برانگيز محمود احمدی نژاد به مقام رياست جمهوری بشدت محدود ساختند.

رژيم ايران، به گزارش يک وب سايت دولتی، هفته گذشته پخش برنامه های آموزشی برای پختن غذاهای خارجی را از کانال های تلويزيونی کشور ممنوع ساخت.

جام جم آنلاين روز شنبه اظهارات علی دارابی معاون تلويزيون دولتی ايران را نقل کرد که اين ممنوعيت را در جريان ديدار از يکی از ۳۰ کانال تلويزيونی دولتی مطرح ساخت.

XS
SM
MD
LG