لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۳۳

دو خبر خوش برای تیم ملی فوتبال ایران


عکس آرشیوی از تمرین تیم ملی فوتبال ایران
عکس آرشیوی از تمرین تیم ملی فوتبال ایران
پا به توپ شدن مدافعان مصدوم تیم ملی فوتبال ایران در تمرین پیش از بازی با ترینیداد و توباگو، و مصدومیت مدافع تیم ملی نیجریه در آخرین بازی تدارکاتی این تیم، دو خبر خوش برای فوتبال ملی ایران پیش از آغاز جام جهانی فوتبال به شمار می آید.

در حالیکه روز گذشته مدافع تیم ملی نیجریه، حریف ایران در جام جهانی، به دلیل مصدومیت از فهرست این تیم خط خورد، سید جلال حسینی و هاشم بیگ زاده، دو مدافع مصدوم تیم ایران به امروز تمرین باز گشتند تا از نگرانی طرفداران فوتبال در ایران کاسته شود.

تیم ملی فوتبال ایران که تمرینات آماده سازی خود را برای برگزاری مسابقات جام جهانی در برزیل دنبال میکند، قرار است با تیم های قدرتمندی چون آرژانتین و نیجریه روبرو شود و از این رو، استحکام خط دفاعی برای به دست آوردن نتیجه مطلوب مقابل این حریفان، برای تیم ایران حیاتی است.

مصدومیت دو مدافع اصلی تیم ایران، سید جلال حسینی و هاشم بیگ زاده مربیان این تیم را نگران کرده بود اما آخرین تصاویر و اخبار از تیم ملی حاکی است که این دو مدافع ملی پوش پا به توپ شده اند.

سید جلال حسینی در این باره در توئیتر خود نوشته است: «شرایطم خیلی بهتر است. به امید خدا به بازی اول مقابل نیجریه هم می رسم»

در مقابل، مربی تیم نیجریه پس شکست دو بر صفر در مقابل آمریکا در آخرین بازی تدارکاتی، ناچار شد «اووا اچه‌جیله» مدافع این تیم را به دلیل مصدومیت از فهرست خود حذف کرده و «اجیکه اوزونی» را جایگزین او کند.

مرحله نهایی رقابت های جام جهانی فوتبال از روز پنجشنبه ۲۲ خرداد ماه (۱۲ ژوئن) آغاز خواهد شد و ایران که هم اکنون در برزیل بسر می برد، به همراه آرژانتین، نیجریه و بوسنی در گروه F این رقابت ها قرار دارد. اولین بازی تیم ملی ایران روز ۲۶ خرداد ماه مقابل نیجریه خواهد بود.
XS
SM
MD
LG