لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۱

آتش‌بازی پرسپولیسی‌ها در آزادی؛ پرسپولیس ۴ – استقلال ۲


پرسپولیس در همان نیمه با دو گل پیش افتاد.
پرسپولیس در همان نیمه با دو گل پیش افتاد.

هشتاد و دومین داربی (شهرآورد) تهران با پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل استقلال به پایان رسید و قرمزپوشان پایتخت ضمن شکست دادن رقیب سنتی به صدر جدول لیگ بر‌تر فوتبال ایران صعود کردند.

روز جمعه ۲۷ فروردین ماه دو رقیب سنتی فوتبال ایران به مصاف هم رفتند و شاگردان ایوانکو برانکویچ موفق شدند با چهار گل یک برد شیرین و به یاد ماندنی کسب کنند. گل‌های پرسپولیس را مهدی طارمی (۲ گل) در دقایق ۵ و ۳۵، رامین رضاییان در دقیقه ۵۴ و محسن مسلمان در دقیقه ۸۵ به ثمر رساندند ضمن اینکه مهدی طارمی یک پنالتی را هم از دست داد.

در سوی مقابل شاگردان پرویز مظلومی تنها دو بار از سوی جابر انصاری در دقیقه ۵۵ و امید ابراهیمی (از روی نقطه پنالتی) در دقیقه ۸۹ به گل رسیدند و نه تنها نتوانستند به صدر جدول راه پیدا کنند بلکه با یک پله سقوط به جایگاه سوم رفتند.

پرسپولیسی‌ها امروز با ترکیب سوشا مکانی، رامین رضاییان، محسن بنگر، لوکا ماریچ، محمد انصاری، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، امید عالیشاه (مهرداد کفشگری ۶۰)، فرشاد احمدزاده (بابک حاتمی ۹۲)، علی علیپور (جری بنگستون ۹۱) و مهدی طارمی به میدان رفتند.

در سوی مقابل هم سید مهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران‌زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، محمدرضا خرسندنیا، عادل شیحی (جابر انصاری ۲۷)، خسرو حیدری (یعقوب کریمی ۶۰)، آرش برهانی، سجاد شهباززاده پیراهن استقلال را بر تن کردند.

این بیست و یکمین پیروزی پرسپولیس در تاریخ داربی‌های تهران بود. استقلال در این دیدار‌ها ۲۴ بار به پیروزی دست پیدا کرده است.

XS
SM
MD
LG