لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۲۸

ابراز نگرانی باشگاه استقلال از شروع مجدد لیگ برتر فوتبال با وجود روند صعودی ابتلا به ویروس کرونا در ایران


در حالی که لیگ برتر فوتبال ایران قرار است کمتر از یک ماه دیگر از سر گرفته شود، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به از سر گیری مسابقات در شرایط همه‌گیری کرونا بدون در نظر گرفتن کمبود امکانات، ابراز نگرانی کرده است.

باشگاه استقلال تهران روز جمعه ۲ خرداد با انتشار این بیانیه با اشاره به آغاز مسابقات لیگ در روز ۲۹ خرداد پرسید که آیا مربی، بازیکن، و سایر عوامل برگزاری یک مسابقه فوتبال حق ندارد در چنین شرایطی نگران باشد؟

این باشگاه با اشاره به تداوم رشد بیماران و درگیری کشور با همه گیری ویروس کرونا یادآوری کرده است که اگر کشورهایی نظیر آلمان لیگ خود را از سر گرفته اند به خاطر داشتن امکانات کافی است، و در ادامه درباره امکانات باشگاههای فوتبال ایران پرسیده است: «آیا هتلی را می‌توان رزرو کرد که تنها مختص به یک باشگاه باشد؟ می‌توان با یک پرواز اختصاصی به شهرهای میزبان سفر کرد؟»

باشگاه استقلال در ادامه با ابراز نگرانی نسبت به آغاز لیگ با وجود سیر صعودی مبتلایان به کرونا در ایران گفته است که مربی و بازیکنان نگران هستند چرا که امکانات فوتبال ایران با فوتبال اروپا فاصله بسیار دارد.

تصمیم برای آغاز لیگ برتر ایران در حالی گرفته شده که شرایط برخی از استان‌های ایران، از جمله خوزستان، از نظر افزایش مبتلایان به ویروس کرونا همچنان قرمز و نگران‌کننده است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG