لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۱۷

دفتر روحانی خواستار نظرهای مشورتی مردم شد


دفتر امور رسانه های رئیس جمهور منتخب می گوید روحانی هیچ سخنگویی ندارد

نهادی با نام دفتر امور رسانه های رئیس جمهور منتخب، روز جمعه با انتشار اطلاعیه ای از مردم و صاحب نظران خواست نظرهای مشورتی و پیشنهادهای خود را به دفتر و یا به ایمیل او ارسال کنند. به گزارش خبرگزاری کار ایران که متن کامل این اطلاعیه را منتشر کرده، نشانی صندوق پستی ۵۸۵۵ -۱۵۸۷۵ ، و نشانی ایمیل news@president92.ir ذکر شده است.

این اطلاعیه همچنین ازرسانه ها و تحلیل گران سیاسی خواسته است از گمان زنی درباره اعضای دولت یازدهم خودداری کنند زیرا به نوشته این اطلاعیه «برخی افراد و رسانه‌ها با گمانه‌زنی‌های نادرست، هم اذهان عمومی را مشوش می کنند و هم زمینه توقعات نابجا را دامن می‌زنند».

این دفتر ضمن تشکر از همه ستادهای مردمی انتخاباتی حسن روحانی، پایان کار آنها را اعلام کرده و از لغو همه احکام صادر شده خبر داده است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه تاکید شده که آقای روحانی تاکنون هیچ سخنگویی نداشته و سخنان کسانی که به عنوان اعضای ستاد ها یا افراد مرتبط با او «درباره برنامه ها و تصمیمات وی یا دولت آینده مطرح» می شود، فاقد رسمیت است.

این اطلاعیه از همگان خواسته است برای آگاهی از «مواضع، اطلاعیه ها، اخبار و تصاویر مربوط به دیدارها، جلسات و فعالیت‌های رئیس جمهور منتخب» تا زمان استقرار او در نهاد ریاست جمهوری، به وب سایت او مراجعه کنند.
XS
SM
MD
LG