لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۵۲

خروج يک سازنده ديگر جرثقيل از ايران در اعتراض به اعدام با اين وسيله ساختمانی


خروج يک سازنده ديگر جرثقيل از ايران در اعتراض به اعدام با اين وسيله ساختمانی
خروج يک سازنده ديگر جرثقيل از ايران در اعتراض به اعدام با اين وسيله ساختمانی

مارکت واچ MARKET WATCH سايت اينترنتی اطلاعات مالی زير عنوان "کانکرينز KONECRANES به معامله جرثقيل با ايران پايان می دهد و پنجمين سازنده ای می شود که در واکنش به درخواست اتحاد عليه ايران اتمی UANI از ايران خارج می شود" عينا گزارش بيزنس واير(BUSINESS WIRE) از نيويورک در اين باره را، که حاوی تحسين UANI از تصميم اين کمپانی فنلاندی است نقل کرده است و می نويسد مارک دی والاس سفير(پيشين) و رئيس (فعلی) UANI می گويد KONECRANES در اعتراض های UAN به اعدام های بی رحمانه و بسيار در ايران سهيم است و با خارج شدن از ايران پيامی قاطع می فرستد.

KONECRANES و کمپانی های ديگر به رژيم ايران نشان می دهند که لطمه به اقتصادش کماکان ادامه می يابد مگر آنکه پيگيری تسليحات اتمی را کنار بگذارد، نقض فاحش حقوق بشر را متوقف کند و به حمايت از تروريسم پايان دهد.

کارنامه تکان دهنده رژيم ايران در مورد اعدام های علنی از طريق حلق آويز کردن افراد به جرثقيل، در کانون کمپين UANI بوده است.

آقای والاس روز ششم ژوئيه در مقاله ای در لس آنجلس تايمز با عنوان"اعدام های بی شمار در ايران" ضمن مطرح ساختن جزئياتی در باره چگونگی استفاده رژيم ايران از جرثقيل های ساختمانی ساخت خارج برای اعدام از طريق به دارآويختن در ملاء عام از کمپانی های جرثقيل سازی خواسته بود با موضع گيری در اين زمينه، معاملات خود را با رژيم، تا وقتی که در جامعه بين المللی عضوی متمدن شناخته شود، پايان دهند.

KONECRANES اکنون به کمپانی های تادانوTADANO، ترکس TEREX، يو ان آی سی UNIC، و ليبهر LIEBHERR ملحق می شود که پيشتر در واکنش به درخواست UANI به معاملات خود با ايران پايان داده اند.

مطالب مرتبط

XS
SM
MD
LG