لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۳۶

پیروزی استقلال و ذوب آهن


پیروزی استقلال و ذوب آهن
پیروزی استقلال و ذوب آهن

استقلال تهران پیروزی مقابل راه آهن شهرری امیدوار به قهرمانی باقی ماند.

در دومین بازی روز نخست از هفته سی‌ام مسابقات فوتبال لیگ برتر دو تیم استقلال و راه آهن شهرری در حضور نزدیک به ده هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که آبی پوشان با یک گل به پیروزی رسیدند. حوار ملامحمد بازیکن عراقی استقلال تک گل این دیدار را در دقیقه ۴۷ به ثمر رساند.تیم راه آهن که در مصاف با استقلال نمایش خوبی داشت نتوانست دروازه این تیم را باز کند و بدون امتیاز زمین را ترک کرد.در این بازی حسین پاشایی از تیم راه آهن و پژمان منتظری و فرزاد آشوبی از تیم استقلال کارت زرد گرفتند. با این پیروزی استقلال با ۵۵ امتیاز فاصله خود را با سپاهان صدرنشین به سه امتیاز کاهش داد.

در دیگر دیدار امروز تیم فوتبال ذوب آهن ده نفره از سد شهرداری تبریز گذشت. در این دیدار که با قضاوت قاسم واحدی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد تیم میزبان در دقیقه ۳۱ با کارت قرمز مستقیمی که شاهین خیری دریافت کرد ده نفره شد.

برغم این ذوبی ها که نتیجه دو دیدار گذشته خود مقابل تیم‌های ملوان بندرانزلی و پرسپولیس تهران را واگذار کرده بودند،۲ بر یک حریف خود را شکست دادند. محمد حسینی در دقیقه ۴۵ و محمد صلصالی دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی دو گل ذوب آهن را زدند. تک گل شهرداری را هم سعید دقیقی در دقیقه ۸۶ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. با این پیروزی تیم ذوب آهن ۵۶ امتیازی شد و فاصله امتیازی خود با سپاهان صدرنشین را به ۲ امتیاز رساند.

XS
SM
MD
LG