لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۵۷

آنه هزاره: مکالمات تلفنی من کنترل می شود


آنه هزاره: مکالمات تلفنی من کنترل می شود
آنه هزاره: مکالمات تلفنی من کنترل می شود

آنه هزاره، از فعالان اجتماعی پرسابقه هند و رهبر موج اخير جنبش ضدسوءاستفاده های مالی در هند، مدعی است مکالمات تلفنی او کنترل می شوند.

ادعای جديد آنه هزاره در ارتباط با کنترل مکالمات تلفنی او شايد موج ديگری از اعتراضات مردمی را در پی بياورد.

آقای هزاره روز شنبه در جريان گفتگو با عده ای از کارکنان مطبوعاتی در روستای محل زندگی اش، اين مطلب را مطرح کرده و گفت: ديروز وقت رفتن به آرامگاه مهاتما گاندی به دستيارانم در دهلی نو زنگ زدم که به آنها اطلاع دهم که قصد دارم سکوت خود را بشکنم. آنها هم از اين تصميم خيلی استقبال کردند. هنوز نيم ساعت از اين مکالمه نگذشته بود که همه می گفتند آنه هزاره دارد می رود آرامگاه مهاتما گاندی که سکوت خود را بشکند. در نتيجه تلفن من مطمئناً کنترل می شود. اما لزومی برای اين کار نيست، چون من هيچ کاری را پنهان نمی کنم، بگذار تلفن من را کنترل کنند، تأثيری به حال من ندارد.

پيشتر، آرويند کِج ريوال، از دستياران نزديک هزاره، اعلام کرده بود که پليس و مأموران دولت فدرال مرتب در حال تعقيب آنه هزاره و دستياران او هستند.

آقای هزاره همچنين در زمينه جزئيات مربوط به وبلاگ جديد خود پس از اخراج راجو پارولِکار، وبلاگ نويس سابق خود، گفت: ما اکنون بر خلاف گذشته در مورد وبلاگ نويسها تحقيق می کنيم و به آنها پول می دهيم. قبلاً فکر می کرديم ارتباط ما بر پايه اعتماد و منافع کشور است.

آنه هزاره می افزايد پارولکار نامه ای از هزاره را در وبلاگ قبلی منتشر کرده بود که در آن نوشته شده هزاره برای راه اندازی حرکتهای جديد در فکر سازماندهی مجدد گروههای هسته ای طرفداران خود است.

هزاره روز شنبه در واکنش به انتشار اين نامه گفت، وبلاگ خود را که برای گفتگو و تبادل نظر با مردم، بويژه در مدت سکوت خود ايجاد کرده بود، خواهد بست.

XS
SM
MD
LG