لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۰۳

پیروزی ملی پوشان والیبال ایران بر تیم برزیل


در دومین دیدار تیم ملی والیبال ایران با برزیل، که روز شنبه در هفته سوم مسابقات لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ در سائوپائولوی برزیل برگزار شد، ایران با نتیجه ۳ بر صفر تیم ملی برزیل را شکست داد.

در این دیدار ایران توانست با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۲ بر تیم مقتدر برزیل پیروز شود. برزیل قهرمان 9 دوره لیگ جهانی والیبال است و پرافتخارترین تیم در این لیگ جهانی به شمار می آید.

این دومین مصاف تیم ملی ایران با تیم برزیل بود. در اولین دیدار، که روز جمعه برگزار شد، ایران بازی را به تیم برزیل باخت. دیدار بعدی دو تیم در تهران در روزهای ۱۳ و ۱۵ ژوئن برگزار می شود.

شهرام محمودی در این مسابقه با کسب ۱۸ امتیاز بیشترین امتیاز را در میان بازیگران دو تیم به دست آورد. او در بازی قبلی نیز امتیازآورترین بازیگر شناخته شده بود.

بازیگران تیم ملی والیبال ایران روز دوشنبه وارد تهران می شوند.

در گروه بندی تیم ها، ایران در گروه آ و در کنار تیم های قدرتمند ایتالیا، برزیل و لهستان قرار گرفته است. تاکنون ایتالیا در این گروه با ۱۵ امتیاز در مقام اول، برزیل با ۵ امتیاز در مقام دوم و ایران با چهار امتیاز در مقام سوم قرار دارند. لهستان تاکنون سه امتیاز به دست آورده است.

ایران نخستین دیدارهای لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ را هفته گذشته مقابل تیم ایتالیا و در خانه حریف برگزار کرد و در نهایت هر دو بازی خود را با نتیجه سه بر صفر به ایتالیا واگذار کرد.
XS
SM
MD
LG