لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۱۳

آغاز فیلمبرداری ششمین فیلم «ترمیناتور»؛ آرنولد هم حضور دارد


با آغاز فیلمبرداری ششمین قسمت از «ترمیناتور» یا «نابودگر»، نخستین عکس رسمی از این مجموعه سینمایی منتشر شد و به ماهها شایعات مختلف درباره بازیگران پایان داد.

این اثر را «تیم میلر» کارگردانی می کند؛ «جیمز کامرون»، «دیوید الیسون» و «دانا گلدبرگ» تولیدکنندگان آن هستند و پخش کننده جهانی نیز شرکت پارامونت است.

در این عکس که چهارشنبه در شبکه های اجتماعی منتشر شد، شاهد حضور «مکنزی دیویس»، «ناتالی ریس» و «لیندا همیلتون» در نقش «سارا کانر» از شخصیت های اصلی داستان هستیم.

آخرین فیلم از این مجموعه تخیلی-حادثه ای با نام «جنسیس» یا «پیدایش» در سال ۲۰۱۵ اکران شد که در گیشه به سختی شکست خورد و با انتقادهای بسیاری از سوی نویسنده های هنری همراه شد.

به همین دلیل تهیه کنندگان در قسمت ششم مسیر متفاوتی را در پیش گرفتند؛ فیلم جدید در اصل ادامه داستان دومین فیلم این مجموعه یعنی «روز داوری» است که موفق ترین ترمیناتور محسوب می شود.

در این اثر که هنوز عنوانی ندارد «آرنولد شوارتزینگر» بازیگر محبوب آمریکایی نیز حضور دارد و در نقش معروف خود یعنی یک ربات انسان نما یا «تی ۸۰۰» به هنرنمایی می پردازد.

تولید فیلم به دلایل مختلفی چند بار به تعویق افتاد؛ یکی از چالش های بزرگ گزینش بازیگران بود و جیمز کامرون که اخیرأ موفق به خرید حقوق مادی این مجموعه سینمای شده؛ وقت و انرژی زیادی صرف انتخاب بازیگران اصلی کرد.

فیلمبرداری از ماه ژوئن در آمریکا آغاز شده و در کشورهای مجارستان، انگلیس، اسپانیا و مکزیک ادامه خواهد داشت.

بر اساس برنامه اعلام کنونی ششمین فیلم از این مجموعه سینمایی نوامبر سال آینده میلادی اکران می شود.

ترمیناتور از محبوب ترین آثار زنجیره ای هالیوود است و فیلم ها، آثار مصور و بازی های رایانه ای آن بیش از سه میلیارد دلار فروش داشته است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG