لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۱۹

اعدام در ملاء عام در محله سعادت آباد تهران پوشش خبری بسيار محدود داشت


اعدام در ملاء عام در محله سعادت آباد تهران پوشش خبری بسيار محدود داشت
اعدام در ملاء عام در محله سعادت آباد تهران پوشش خبری بسيار محدود داشت

روزنامه خراسان گزارشی از اعدام فردی را منتشر کرده است که حدود ۷۰ روز پيش در برابر ديد عموم و نيروی انتظامی در محله سعادت آباد تهران دست به انجام يک قتل زد. اين متهم که يعقوب نام داشت، بامداد روز چهارشنبه با چرثقيل اعدام شد.

خراسان می نويسد يعقوب معروف به مهدی، متهم به قتل محمدرضا حيدريان، در محوطه بازار ميوه و تره بار دريا در محله سعادت آباد تهران، اعدام شد.

به نوشته روزنامه خراسان جمع زيادی از مردم با حضور در تقاطع بولوار دريا مقابل مسجد قدس آمده بودند تا لحظه اعدام را ببينند.

در محوطه ميدان ميوه و تره بار ۲ دستگاه جرثقيل مستقر شده بودند که پس از بررسی توسط مسؤلان اجرای احکام، مشخص شد که جرثقيل ويژه اعدام برای اجرای حکم مناسب نيست. پس از آن در ساعت ۶ بامداد جرثقيل سوم به محوطه اجرای حکم وارد شد.

به نوشته خراسان، ماموران نيروی انتظامی که حضوری چشمگير داشتند، اجازه فيلم برداری و گرفتن عکس به مردم و حتی عکاسان خبرگزاری ها و روزنامه ها را ندادند و تنها تعداد کمی خبرنگار و گروه خبری صدا و سيمای جمهوری اسلامی اجازه ورود به محدوده اجرای حکم را پيدا کردند.

روزنامه خراسان اضافه می کند که ماموران پليس امنيت حتی اجازه گفت وگوی ساير خبرنگاران با مردم و خانواده مقتول و قاتل را نمی دادند و تنها خبرنگاران تلويزيون مجاز به مصاحبه با مردم بودند.

XS
SM
MD
LG