لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۳۱

اسپری مو را داخل ماشین نگذارید، منفجر می شود


ព្រះ​ចន្ទ​ពេញ​វង់កំពុង​លិច​នៅ​ពី​ក្រោយ​ដើម​ឈើ នៅ​តំបន់ Taunus ជិត​ទីក្រុង Frankfurt ប្រទេស​អាល្លឺម៉ង់។
ព្រះ​ចន្ទ​ពេញ​វង់កំពុង​លិច​នៅ​ពី​ក្រោយ​ដើម​ឈើ នៅ​តំបន់ Taunus ជិត​ទីក្រុង Frankfurt ប្រទេស​អាល្លឺម៉ង់។

یک زن آمریکایی از ایالت واشنگتن، وقتی بعد از کار به اتومبیل خود باز گشت، متوجه شد که قوطی اسپری مو که در اتومبیل نگه می داشت، منفجر شده و پس از برخورد با شیشه جلوی ماشین در آن گیر کرده است.

صاحب اتومبیل، کارمن ایرز، به شبکه تلویزیونی محلی KGW – TV گفت که روز سه شنبه وقتی به طرف اتومبیلش رفت متوجه شد که شیشه جلوی آن بد جور ترک خورده و یک شی در میان آن است.

او گفت: «اول به بالا نگاه کردم، چون فکر کردم چیزی از بالا روی آن افتاده است، ولی بعد دیدم که از داخل به بیرون پرت شده. حیرت زده شدم و متوجه شدم که چیست.»

خانم ایرز افزود: «البته اسپری موی من بود که منفجر شده بود. روی صندلی پشت ماشین قرار داشت. فاصله نسبتاً دوری بود و باید انفجار نیرومندی بوده باشد که شیشه را اینطور بد شکسته است.»

به گفته خانم ایرز دمای هوای آن روز در شهر ونکوور بالای ۹۰ درجه فارنهایت یعنی بالای ۳۲ درجه سانتیگراد بود. و حرارت داخل اتومبیل با درها و پنجره های بسته برای اسپری مو قابل تحمل نبود.

خانم ایرز عکسی از شیشه اتومبیلش را در صفحه فیسبوکش پست کرده با زیر نویس: «اسپری مویتان را در هوای داغ و آفتابی در اتومبیل تان تنها نگذارید.»

خانم ایرز که خودش یک کارمند اداره بیمه است به KGW – TV گفت که قبلاً شنیده بود که بعضی از چیزها مثل قوطی نوشابه، بطری شراب، و تفنگ در اتومبیل داغ منفجر می شوند؛ ولی ظاهراً فکرش به قوطی فشرده اسپری نرسیده بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG