لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۷:۲۶

سه جلسه محرومیت و پرداخت۳۰ میلیون تومان برای علیرضا حقیقی


سه جلسه محرومیت و پرداخت۳۰ میلیون تومان برای علیرضا حقیقی
سه جلسه محرومیت و پرداخت۳۰ میلیون تومان برای علیرضا حقیقی

در حالیکه تیم پرسپولیس، در مقابل میهمانش، متوقف شد، دروازه بان این تیم هم خبر ساز شد.

علیرضا حقیقی، بدلیل درگیری با دروازه بان تیم الوحده امارات، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران،با سه جلسه محرومیت از همراهی تیم، و حضور در مسابقات رسمی، و پرداخت۳۰ میلیون تومان، جریمه نقدی، محکوم شد.

حقیقی، دروازه بان جوان، و پُرحاشیه پرسپولیس، که پیشتر،در واکنش به شعارهای تماشاگران شاهین بوشهر،حرکاتی انجام داده بود،باید منتظر محرومیت احتمالی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم باشد

اما برنامه بازیهای نمایندگان ایران، در لیگ قهرمانان آسیا، در مرحله سومِ گروهی، بدین قراراست، که ابتدا روز شانزدهم فروردین ماه سال آینده، سپاهان در اصفهان به مصاف الغرافه قطر میرود. بنیادکار ازبکستان، در تاشکند، پذیرای پرسپولیس است. هفدهم فروردین،استقلال در آزادی تهران، میزبان پاختاکور ازبکستان خواهد بود والریان قطر در دوحه به مصاف ذوب آهن خواهد رفت.

در دیگر رقابتهای هفته دوم نهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا، تیم های السد قطر، الامارات امارات و الاتحاد عربستان، مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند. الاتحاد عربستان، با برتری مقابل بنیادکار ازبکستان، جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی گروه دوم استحکام بخشید. تک گل این دیدار توسط اسامه الحربی، در دقیقه ۳۴ به ثمر رسید. الاتحاد هم اینک با۶ امتیاز صدرنشین گروه چهارم است، و تیمهای الوحده امارات، بنیادکار ازبکستان و پرسپولیس به ترتیب دوم تا سوم هستند. در سایر دیدارها، در گروه دوم، السد قطر در شرایطی که میزبان پاختاکور ازبکستان بود، با گلهای جونگ سو لی و یحیی حسن، در برابر تک گل عبدوکولیف، ۲ بر یک، به پیروزی رسید. در گروه چهارم هم، الامارات، در دیدار خانگی با گلهای نبیل و هدیف سیف احمد، برابر الریان قطر به برتری دست یافت. همچنین در شرق آسیا، سوون سامسونگ و جئونبوک موتورز کره جنوبی و شاندونگ لیوننگ چین مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

XS
SM
MD
LG