لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۴۳

حبيب محبيان خواننده پاپ مقيم آمريکا به ايران سفر کرده است


حبيب محبيان خواننده پاپ مقيم آمريکا به ايران سفر کرده است
حبيب محبيان خواننده پاپ مقيم آمريکا به ايران سفر کرده است

حبيب محبيان خواننده پاپ مقيم آمريکا به ايران سفر کرده است

يکی از مسؤلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ايران گزارشهای در مورد سفر حبيب محبيان خواننده پاپ مقيم آمريکا را به ايران تائيد کرد. به گزارش خبرگزاری ايلنا علی ترابی رئيس دفتر موسيقی وزارت ارشاد روز چهارشنبه گفت حبيب به ايران سفر کرده است و خواستار دريافت مجوز انتشار آلبوم است. علی ترابی افزوده است درخواست اين خواننده در چارچوب قانونی دفتر موسيقی وزارت ارشاد بررسی خواهد شد. به گفته اين مقام وزارت ارشاد هنوز بحثی در خصوص برگزاری کنسرت حبيب در داخل ايران، مطرح نيست.

شرکت هواپيمايی تابان می گويد ۵ فروند هواپيمای توپولف اجاره ای از رده خارج شده اند

با ممنوعيت پرواز هواپيماهای روسی توپولف بيش از ۳۰۰ کارمند يک شرکت هواپيمايی ايرانی در آستانه اخراج قرار گرفته اند. وب سايت کلمه به نقل از يک منبع آگاه در سازمان هواپيمايی ايران نوشته است در پی دستور العمل اين سازمان مبنی بر توقف پرواز توپولف های استيجاری، شرکت هواپيمايی تابان به دليل از رده خارج شدن ۵ فروند هواپيمای توپولف اجاره ای ناگزير به اخراج نيمی از ۷۰۰ پرسنل ايرانی خود است. اوايل بهمن ماه سال گذشته در پرواز آبادان به مشهد، هواپيمای شرکت هوايی تابان هنگام فرود در باند فرودگاهی در مشهد دچار سانحه و آتش سوزی شد و سی زخمی بر جای گذاشت.

رضا رحيمی نسب: شعار به نفع بخش کشاورزی ‌مانع از صنعتی شدن لرستان می‌شود

رضا رحيمی نسب عضو کميسيون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وجود بحران اقتصادی در استان لرستان خبر داد و گفت مسؤلان جمهوری اسلامی با سر دادن شعار به نفع بخش کشاورزی، ‌مانع از صنعتی شدن لرستان مي‌شوند و در نتيجه نه تنها لرستان صنعتی نشده است بلکه بخش کشاورزی آن در بحران به سر می برد. آقای رحيمی نسب در گفتگو با خبرگزاری ايلنا با اعلام اينکه بر مبنای آمارهای اعلام شده ميزان بيکاری در استان لرستان ۲۴ درصد است گفت آمار واقعی بيکاری در اين استان بالای ۴۰ درصد است. عضو کميسيون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اعلام اينکه لرستان بيش از ۷۰ هزار فارغ التحصيل بيکار دارد آينده لرستان را در شرايط فعلی تيره و تاريک توصيف کرد و گفت اقشار تحصيل کرده و نيروی کار اين استان به شهرها و استانهای ديگر مهاجرت می‌کنند که همين امر به زودی بحران جديدی تحت عنوان نبود نيروی کار با انگيزه را در لرستان رقم می‌زند.

XS
SM
MD
LG