لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۱۷

goEnglish.me خود آموز اينترنتی مکالمات آمريکائی


روش آموزشی این برنامه بر اساس انجام فعالیت های واقعی مانند: رفتن به کالج، پیدا کردن دوست، کار پیدا کردن، ازدواج، پرستاری از کودکان، خرید، سفر، مهمانی، و خیلی فعالیت های دیگر است

Go English.me يک خود آموز اینترنتی مکالمات آمریکائی است.
هدف این برنامه فراگیری مکالمات آمریکائی و آشنائی با فرهنگ آمریکا است. و از آنجا که این خود آموز با مطالبی در باره ویژگی های فرهنگی آمریکا آمیخته است، آنرا از سایر برنامه های مشابه متمایز می کند.

برای تهیه این خود آموز از آخرین روشهای علمی آموزش زبان و فناوری آموزشی مانند نرم افزار "تشخیص صدا" استفاده شده است.


روش آموزشی این برنامه بر انجام فعالیت های واقعی مانند: رفتن به کالج، پیدا کردن دوست، کاریابی، ازدواج، پرستاری از کودکان، خرید، سفر، مهمانی، و بسیاری از کارهای دیگر استوار است.

این برنامه اینتراکتیو است و بیش از ۷۲ درس مستقل در سطوح ابتدائی، متوسط، و عالی دارد. هر درس شامل تمرین های مکالمه ای با شخصیت های مجازی، ویدئو، بازیهای ویدیوئی، و آزمون های مختلف است.

علاوه بر دروس آموزشی با استفاده از این برنامه میتوانید در شبکه های اجتماعی اینترنتی، گفتگوهای گروهی، چت روم و بلاگ نویسی هم شرکت کنید.

تعداد زیادی از تمرین های صوتی و ویدئوئی این برنامه قابل دانلود است.

برای استفاده از این خود آموز به کامپیوتر با سرعت زیاد، اینترنت سریع، فلش پلیر ۱۰ و گوشی با میکروفن احتیاج دارید. همچنين محمد نفيسی از بخش اينترنت شبکه خبری فارسی صدای آمريکا پيرامون اپليکيشن «گو انگليش» برای آيفون ۴ توضيحاتی می دهد.

XS
SM
MD
LG