لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۳۵

سلفی آرنولد با پلیس آلمانی که می‌خواست جریمه‌اش کند


سلفی مأمور پلیس با آرنولد شوارتزینگر
سلفی مأمور پلیس با آرنولد شوارتزینگر
«آرنولد شوارتزینگر» بازیگر مشهور آمریکایی و فرماندار پیشین ایالت کالیفرنیا در حین دوچرخه سواری در ایستگاه قطار مونیخ در آلمان، توسط پلیس متوقف شد.

او که برای گذراندن تعطیلات و شرکت در «اکتبر فست» یا جشن آبجوخوری به آلمان رفته، سوار بر دوچرخه در حال عبور از ایستگاه قطار بود که توسط «استفان اشمیت» یکی از مأموران انتظامی متوقف شد. دوچرخه سواری در محوطه اصلی ایستگاه و مناطق اطراف ممنوع است و برخلاف مقررات شهری محسوب می شود.

به گفته آرنولد شواترزینگر او از این موضوع بی اطلاع بوده و قصد قانون شکنی نداشته، به همین دلیل از مأمور پلیس عذرخواهی کرد و از دوچرخه پیاده شد.

سخنگوی پلیس مونیخ با اشاره به برخورد گرم و صمیمی آرنولد با این افسر وظیفه شناس، او را هنرمندی خونسرد و قانون مدار توصیف کرد که نهایت همکاری را با نیروی انتظامی داشته است.

استفان اشمیت با پذیرش توضیحات آرنولد شواترزینگر از جریمه کردن او خودداری کرد و فقط به این بازیگر آمریکایی تذکری شفاهی داد. البته او که یکی از طرفداران آرنولد هم محسوب می شود، یک سلفی هم با هنرمند محبوبش گرفت و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

آرنولد و پسرش ژوزف در مونیخ
آرنولد و پسرش ژوزف در مونیخ

آرنولد شوارتزینگر تباری اتریشی دارد و هر سال برای شرکت در جشن آبجوخوری (اکتبر فست) به آلمان می رود. او این بار آخرین فرزندش «ژوزف» را هم با خود برد تا او را با ریشه های خانوادگی خود آشنا کند.

آرنولد و همسر سابقش «ماریا شرایور» چهار فرزند به نامهای کاترین، کریستینا، پاتریک و کریستوفر دارند، این زوج هنری پس از ۲۵ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۱۱ از هم جدا شدند.

ماریا پس از این که متوجه شد آرنولد با خدمتکار آنها رابطه ای عاشقانه دارد و از او صاحب فرزندی به نام «ژوزف» شده، تقاضای طلاق کرد.

آرنولد شوارتزینگر علی رغم مشکلات خانوادگی و جنجال هایی که پس از جدایی از همسرش داشت، رابطه گرم و صمیمی با فرزندانش دارد و وقت و انرژی زیادی صرف آموزش و پروش آنها می کند.

آرنولد
آرنولد

این بازیگر ۶۹ ساله آمریکایی، همچنان برنامه شلوغی دارد و در فیلمهای مختلفی بازی می کند. او در حال حاضر سرگرم پیش تولید قسمت دوم فیلم «دو قلوها» است، پروژه ای که در آن با «دنی دویتو» و «ادی مورفی» همبازی خواهد بود.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG