لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۲۰

کدام بازی های ويديويی مرکز توجه در نمايشگاه گيمزکام آلمان هستند؟


کدام بازی های ويديويی مرکز توجه در نمايشگاه گيمزکام آلمان هستند؟
کدام بازی های ويديويی مرکز توجه در نمايشگاه گيمزکام آلمان هستند؟

بازی های ويديويی بر روی تلفن های همراه در نمايشگاه موسوم به گيمزکام توجه بسياری را از سراسر جهان به خود جلب کرده است.

نمايشگاه گيمزکام در آلمان با ارائه آخرين ساخته های بازی های ويديويی و ارائه عنوان آخرين توليدهای بلاکباستر هرساله برگزار می شود.

کاربران بازی های ويديويی در اين نمايشگاه در حال ياد گرفتن کار با آخرين ساخته های شرکت های گوناگون هستند. هر سال با حضور شمار زيادی از شرکت های نامدار توليد کننده بازی های ويديويی، از جمله پلی استيشن، اِکس باکس، ای گيمز و بسياری ديگر، جمعيتی حدود ۲۵۰ هزار نفر در اين نمايشگاه شرکت می کنند.

در غرفه مربوط به شرکت مايکروسافت نيز چهارمين نسل بازی فورزا موتور اسپرت، ارائه می شود.

اگر بپرسيد در اين نمايشگاه در زمينی به مساحت ۱۲۰هزار متر مربع کدام محصول توانسته بيشترين توجه را به خود جلب کند؟ اولاف ولترز، رييس انجمن فدرال بازی های اينترآکتيو آلمان، پاسخ می دهد: برنامه های نرم افزاری سرگرم کننده و بازی های ويديويی بروی تلفن های همراه! آقای ولترز می افزايد ازهر بازی نسخه ای بر روی اينترنت وجود دارد. از اين رو شما قادريد هر کجا می رويد با تلفن همراه تان به اينترنت وصل شويد و بازی مورد علاقه خود را انتخاب کنيد. با اين وجود همچنان برای تهيه دستگاه های بازی های ويديويی چون اِکس باکس و پلی استيشن تقاضا بالا است.

سونی نيز آخرين محصول پلی استيشن خود با نام ويتا را در اين نمايشگاه، ارائه کرد. سونی اميدوار است بتواند همچون گذشته در رقابت با نينتندو سه بعدی خريداران خود را پيدا کند. قرار است اين توليد سونی در اواخر سال ۲۰۱۱ در ژاپن، ودر اروپا و آمريکای شمالی در اوايل سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شود. ولترز معتقد است به رغم بحران اقتصادی بازار بازی های ويديويی همچنان داغ است.

به گفته اولاف ولترز فروش بازی های ويديويی سال گذشته سه درصد افزايش داشته است. او بر اين باورست که امسال نيز همان درصد حفظ شود.

پيش از اين برای انجام بازی های ويديويی لازم بود دستگاه مربوطه مثل اِکس باکس و يا پلی استيشن تهيه کنيد؛ اما حالا خيلی ساده می توانيد بازی مورد علاقه تان را با وصل شدن به اينترنت بر روی تلفن همراه تان دانلود کنيد.

نمايشگاه گيمزکام از هفدهم تا بيست و يکم ماه اوت برپا خواهد بود.

XS
SM
MD
LG