لینکهای قابل دسترسی

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ایران ۱۲:۵۴

عکس روز: از موشک جنجالی سپاه تا غم و شادی روز آخر مجلس خبرگان

عکس روز چهارشنبه، ۱۹ اسفند را با عکسی از آزمایش موشکی ایران توسط سپاه آغاز کرده ایم و با عکسهایی از جلسه آخر مجلس خبرگان ادامه داده ایم:
بیشتر

سپاه پاسداران اعلام کرد که در جریان رزمایش خود دو موشک بالستیک شلیک کرده است. خبرگزاری فارس می گوید روی یکی از این موشک ها عبارت مشهور آیت الله خمینی که "اسرائیل باید از نقشه جهان محو شود" به زبان عبری نوشته شده بود. عکس از ایسنا
۱

سپاه پاسداران اعلام کرد که در جریان رزمایش خود دو موشک بالستیک شلیک کرده است.
خبرگزاری فارس می گوید روی یکی از این موشک ها عبارت مشهور آیت الله خمینی که "اسرائیل باید از نقشه جهان محو شود" به زبان عبری نوشته شده بود.
عکس از ایسنا

نیایش بودایی ها در تایلند
۲

نیایش بودایی ها در تایلند

یک هواپیمای خطوط هوایی آلاسکای آمریکا از مقابل ماه می گذرد. تصویر در ایالت آریزونای آمریکا گرفته شده است.
۳

یک هواپیمای خطوط هوایی آلاسکای آمریکا از مقابل ماه می گذرد. تصویر در ایالت آریزونای آمریکا گرفته شده است.

باراک اوباما وضعیت اضطراری علیه ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد روز چهارشنبه آقای اوباما دستور اجرایی "وضعیت اضطراری ملی" در مورد ایران را برای یکسال دیگر تمدید کرد. آقای اوباما به توافق هسته ای ایران به عنوان "توافق تاریخی" اشاره کرد اما نوشته، همچنان ایران تهدیدی برای امنیت آمریکا است و به همین دلیل "وضعیت اضطراری ملی" یکسال دیگر تمدید می شود. این دستور آقای اوباما بعد از چند آزمایش موشکی ایران صورت گرفته است.
۴

باراک اوباما وضعیت اضطراری علیه ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد
روز چهارشنبه آقای اوباما دستور اجرایی "وضعیت اضطراری ملی" در مورد ایران را برای یکسال دیگر تمدید کرد.
آقای اوباما به توافق هسته ای ایران به عنوان "توافق تاریخی" اشاره کرد اما نوشته، همچنان ایران تهدیدی برای امنیت آمریکا است و به همین دلیل "وضعیت اضطراری ملی" یکسال دیگر تمدید می شود. این دستور آقای اوباما بعد از چند آزمایش موشکی ایران صورت گرفته است.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG