لینکهای قابل دسترسی

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ایران ۱۷:۱۱

گالری عکس: از عکس نماینده "ضد زن" تا بازار داغ ماشین های دو تکه

گالری عکس امروز را با عکسی از نادر قاضی پور، نماینده ای که اظهارات جنجالی او بازتابهایی داشته آغاز کردیم و با عکس هایی بعد انتخاب ایران و حنا گذاری کیش پایان داده ایم.
بیشتر

همزمان با انتشار فیلم سخنرانی عمومی یک نماینده مجلس و اظهارات عجیب وی، برخی فعالان مدنی و مسوولان به این سخنان واکنش نشان دادند. نادر قاضی پور، نماینده دو دوره ای ارومیه که برای دوره جدید هم انتخاب شده، در اظهاراتی جنجالی، ضمن شوخی های جنسی، گفته "مجلس جای زنان نیست؛ جای مرد‌ان است". در این فیلم چند دقیقه ای که به نظر می رسد از سخنرانی آقای قاضی پور در ستاد انتخاباتی اش گرفته شده، وی در اظهاراتی عجیب با تشکر از رای دهندگان به خود گفت، "مملکت را به آسانی به دست نیاورده‌ایم که هر روباه و بچه و کره الاغی را بفرستیم آنجا. مجلس جای کره الاغ نیست."
۱

همزمان با انتشار فیلم سخنرانی عمومی یک نماینده مجلس و اظهارات عجیب وی، برخی فعالان مدنی و مسوولان به این سخنان واکنش نشان دادند.
نادر قاضی پور، نماینده دو دوره ای ارومیه که برای دوره جدید هم انتخاب شده، در اظهاراتی جنجالی، ضمن شوخی های جنسی، گفته "مجلس جای زنان نیست؛ جای مرد‌ان است".
در این فیلم چند دقیقه ای که به نظر می رسد از سخنرانی آقای قاضی پور در ستاد انتخاباتی اش گرفته شده، وی در اظهاراتی عجیب با تشکر از رای دهندگان به خود گفت، "مملکت را به آسانی به دست نیاورده‌ایم که هر روباه و بچه و کره الاغی را بفرستیم آنجا. مجلس جای کره الاغ نیست."

مردهای چای فروش در تلاش برای فرار از فشار قوی آب توسط نیروهای پلیس ترکیه علیه تظاهرکنندگان ضددولتی در دیاربکر
۲

مردهای چای فروش در تلاش برای فرار از فشار قوی آب توسط نیروهای پلیس ترکیه علیه تظاهرکنندگان ضددولتی در دیاربکر

این جا محل دو بمب گذاری در شهر حمص سوریه است
۳

این جا محل دو بمب گذاری در شهر حمص سوریه است

این عکس خبرنگار تسنیم جالب است. چند روز بعد از مشخص شدن اینکه غلامعلی حداد عادل در مجلس بعد جایی ندارد، عکاس، او را قبل از خروج از جلسه علنی، در کنار نشانه "خروج" ثبت کرده است. آقای حدادعادل پدر زن فرزند آیت الله خامنه ای است و در چهار دوره اخیر، نماینده مجلس بود.
۴

این عکس خبرنگار تسنیم جالب است. چند روز بعد از مشخص شدن اینکه غلامعلی حداد عادل در مجلس بعد جایی ندارد، عکاس، او را قبل از خروج از جلسه علنی، در کنار نشانه "خروج" ثبت کرده است.
آقای حدادعادل پدر زن فرزند آیت الله خامنه ای است و در چهار دوره اخیر، نماینده مجلس بود.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG