لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۵۷

کیت ماس، مانکن مشهور، شرکت خود را تأسیس کرد


کیت ماس یکی از مشهورترین سوپرمدل های دنیاست که تصاویر او بر روی جلد مجله های مد در ذهن بسیاری حک شده است. او چهره برندهای مشهوری مثل "کلوین کلاین" نیز هست و در آگهی های تأثیرگذار و گاه جنجالی این مارک مشهور آمریکایی، ظاهر شده است.

کیت ماس مسیری طولانی را برای رسیدن به جایگاه کنونی خود در عرصه مد پیموده است. از نخستین تجربه اش به عنوان مانکن "کورین دی" عکاس مشهور مد تا قرار گرفتن جلوی دوربین عکاس برجسته "ماریو تستینو" برای کارزاری که برند بربری را زیر و رو کرد.

بر اساس برآورد مجله فوربس، کیت ماس بین ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ تا ژوئن ۲۰۱۶، پنج میلیون دلار درآمده داشته است. البته درآمد او به سیزده میلیون دلار نیز رسیده است. اما رقم کنونی برای مانکنی که ۴۲ سال سن دارد قابل توجه است.

چندی پیش، در اقدامی غیرمنتظره، کیت ماس پس از ۲۷ سال با آژانس مانکن یابی "Storm Models" در لندن خداحافظی کرد. بسیاری گمان کردند او با شرکت رقیب همکاری خواهد کرد اما کیت، برنامه گسترده تری در ذهن داشت. او کسب و کار خودش را راه انداخت.

​"آژانس کیت ماس" رسما آغاز به کار کرد. این شرکت فعالیتش را با مانکن های جوان و نوپا شروع می کند. کیت ماس از کامیلا جانسون-هیل مشاور شرکت های مدلینگ درخواست کرده تا مدیریت "آژانس کیت ماس" را بر عهده بگیرد. البته خودش به عنوان مدیرعامل تصمیم گیرنده خواهد بود و در این کسب و کار تازه ، از سال ها بینش و تجربه ای که پیدا کرده بهره خواهد برد.

از آنجایی که صنعت مد در شبکه های اجتماعی حضوری پررنگ دارد، کیت ماس که تا امروز حضوری در فضای مجازی نداشت حساب ایسنتاگرمی باز کرده و در آن برای شرکتش تبلیغ می کند.

​کیت ماس امیدوار است با حضور در شبکه های اجتماعی بهتر بتواند مانکن های جوان نسل دیجیتال را نمایندگی کند. مانکن هایی مثل "جی جی حدید" و "کندل جنر" که اگر به لطف این شبکه ها نبود به شهرت و موفقیت امروز نمی رسیدند.

XS
SM
MD
LG