لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۱۰

اپلیکیشن «زوج‌‌یابی» فیسبوک در آمریکا راه‌‌اندازی شد


مارک زاکربرگ ویژگی های اپلیکیشن زوج‌‌یابی فیسبوک را شرح می دهد.
مارک زاکربرگ ویژگی های اپلیکیشن زوج‌‌یابی فیسبوک را شرح می دهد.

اپلیکیشین زوج‌‌یابی فیسبوک سرانجام در اختیار کاربران آمریکایی قرار گرفت.

به نوشته نشریه اینترنتی «وایرد»، فیسبوک ادعا می کند این اپلیکیشن گزینه های بیشتری نسبت به اپلیکیشن‌‌های مشابه مانند «تیندر» دارد.

اپلیکیشن زوج‌‌یابی فیسبوک بخشی از مسنجر فیسبوک است؛ ولی برای استفاده از آن باید پروفایلی مجزا درست کنید. این اپلیکیشن اجازه می دهد استوری های اینستاگرام خود را نیز در پروفایل مخصوص زوج یابی به اشتراک بگذارید.

بر خلاف اپلیکیشن های مشابه، اپلیکیشن زوج‌‌یابی فیسبوک به کاربر اجازه می دهد بر اساس رویدادها، گروه ها و همچنین علایق مشترک در پروفایل کسانی که با آنها جور شده اند کند و کاو کنند و تنها با یک نگاه، دست رد به سینه فرد مورد نظر نزنند.

در اپلیکیشن زوج‌‌یابی فیسبوک، افراد می توانند انتخاب کنند که خارج از محدوده دوستان خود می خواهند زوج مورد علاقه خود را پیدا کنند. این گزینه به خصوص برای دگرباشانی که هنوز گرایش جنسی خود را آشکار نکرده اند، جذاب است.

اپلیکیشن زوج‌‌یابی فیسبوک ایجاد فضا و موقعیتی امن برای افراد را نیز مد نظر قرار داده است، به این ترتیب که کاربر می تواند نام شخصی که قرار است با او ملاقات کند را همراه با مکان و زمان ملاقات در اختیار یکی از دوستانش قرار دهد.

فیسبوک، ۱۵ دقیقه پیش از قرار، این دوست را از موقعیت جغرافیایی فرد آگاه می کند.

فیسبوک، تنها افرادی را با هم جور می کند که در فاصله ۱۶۰ کیلومتری یکدیگر زندگی می کنند.

بسیاری از کاربران با توجه به جنجال های اخیر بر سر امنیت فیسبوکو حریم خصوصی نسبت به امنیت این اپلیکیشن ابراز تردید کرده اند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG